הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"אין יום שאני לא חושב על אריקסן"

סימון קר על הטראומה: "הדבר היחיד שחשוב זה שהוא בסדר"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.09.21 - 19:58

אחד האירועים הכי משמעותיים ביורו 2020, אם לא המשמעותי מכולם, היה ההתמוטטות של כריסטיאן אריקסן במשחק פתיחת הטורניר של נבחרת דנמרק מול פינלנד. התמונות המדהימות של שחקני נבחרת דנמרק מקיפים את הקפטן שלהם, ומתפללים עבורו הפכו לרגע בלתי נשכח, ונראה שהביטוי, הוא מציאות של ממש עבור קפטן הנבחרת הנוכחי, סימון קר.

"אני יכול לעבור יום אחד, מקסימום יומיים, שאני לא חושב על מה שקרה", קר סיפר בראיון ל"בילד" הגרמני, "הסיפור הזה הפך להיות חלק מאיתנו. כששיחקנו נגד סקוטלנד במוקדמות המונדיאל נכנסנו לאיצטדיון בנסיבות נורמטיביות, אבל הזכרונות הרעים צפו בחזרה".

קר המשיך ותיאר איך זה הרגיש לחזור לאיצטדיון פארקן שבו ארעה הטראומה: "מהרגע שהתחלנו לשחק, התחושה הייתה זהה לאיך שהרגשנו במשחקים מול בלגיה ורוסיה ביורו. התחושה באיצטדיון הזה משרה ביטחון יותר מכל מקום אחר בעולם עבורי".

בלם מילאן נחשב לאחד מגיבורי האירוע, בזכות טיפול מהיר, דאגה לכך שיהיה מוקף מפני הקהל והמצלמות, ומיהר לנחם את בת זוגו של אריקסן.

"אמרתי את זה מאות פעמים, ואני אומר את זה גם בהמשך, הדבר היחיד שחשוב הוא שכריסטיאן בסדר, וזה שהוא נח כרגע ולא משחק פחות חשוב". הקשר של אינטר הספיק להתאושש באופן מלא מאז ההתמוטטות, ועבר ניתוח להשתלת קוצב לב, מה שאומר שעל פי התקנון בליגה האיטלקית, הוא אינו כשיר למשחק.