הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עם חולצה מספר 7: ולאחוביץ' חתם ביובנטוס

מלך השערים של איטליה עבר מפיורנטינה תמורת 70 מיליון יורו בחוזה עד 2026

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.01.22 - 20:36

נסגרה ההעברה הגדולה ביותר בינואר. יובנטוס הודיעה הערב (שישי) על החתמתו של דושאן ולאחוביץ', לאחר ששילמה עליו 70 מיליון יורו לפיורנטינה, סכום שעשוי לגדול ל-80 מיליון יורו, והוא יהיה החיזוק החדש והנוצץ לחוד של מסימיליאנו אלגרי.

החלוץ הסרבי, שחוגג ממש היום את יום הולדתו ה-22 ומוליך את טבלת הכובשים באיטליה, חתם במועדון עד 2026 וישתכר 7 מיליון יורו בעונה. בנוסף, הוא קיבל את חולצה מספר 7, שהייתה שייכת למלך השערים של הליגה בעונה שעברה - הלא הוא כריסטיאנו רונאלדו.

עם חתימתו אמר לערוץ הטלוויזיה הרשמי: "אני שמח וגאה מאוד להיות חלק מהמועדון הזה. אתן הכל כדי להשיג את כל המטרות שלנו. יובנטוס מייצגת גאווה, מסורת ומשפחה. אני רוצה לומר דבר אחד: 'פינו אלה פינה' (תמיד שם עד הסוף), אף פעם לא מוותרים".

הבוקר נחת ולאחוביץ' בטורינו כדי לעבור את הבדיקות הרפואיות שלו. עם הגעתו, החלוץ התקבל על ידי עשרות אוהדים של הגברת הזקנה, איתם הוא הצטלם לפני כניסתו. הסרבי הוא אחד מהכוכבים הגדולים של הסריה A, ורק בעונה הנוכחית הרשית 17 פעמים ב-21 משחקים. הוא היה מבוקש במספר קבוצות ברחבי אירופה, כאשר סירב להצעה מארסנל, בדרך לגברת הזקנה.

ועם הגעתו של ולאחוביץ', שמי שעשוי לעזוב את הגברת הזקנה הוא אלברו מוראטה. החלוץ הספרדי יהיה פתוח לעבור לברצלונה, כפי שדיווח בשבועות האחרונים, אך בינתיים אתלטיקו מדריד, שממנה החלוץ מושאל ליובנטוס, מקשה על קיום עסקה כזו.