הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווח: עסקת פול פוגבה ליובנטוס נסגרה

קשר מנצ'סטר יונייטד ישוב לביאנקונרי בחינם. פרטי החוזה בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.05.22 - 08:49

פול פוגבה נחשב לאחד הקשרים הטובים בעולם, אבל את מנצ'סטר יונייטד לא ממש הצליח להוביל וכעת ישוב למקום בו עשה את שמו. לפי דיווחים בתקשורת האיטלקית, עסקת מעברו של הצרפתי ליובנטוס סגורה והוא ישוב אליה בתור שחקן חופשי לאחר שחוזהו בשדים האדומים יסתיים.

באיטליה מספרים כי ליבו של פוגבה רצה רק ליובה, אבל כמובן שהוא לא ישחק עבור סכום סמלי בלבד. לפי הדיווחים הקשר יקבל חוזה לשלוש שנים וישתכר 7.5 מיליון יורו לעונה, כאשר השכר יכול לעלות ל-10 מיליון כולל בונוסים שונים. בכך, הוא ישתווה לבכיר המשתכרים במועדון - מתייס דה ליכט.

אם המעבר אכן יקרה, זה יהיה ניצחון גדול של יובה שמשוועת לחיזוק בקישור. כזכור, הצרפתי הגיע מיונייטד לביאנקונרי בתור שחקן חופשי ב-2012, נמכר ממנה בחזרה לשדים האדומים בעבור סכום שיא בכדורגל האיטלקי באותם ימים וכעת ישוב בחינם.

פוגבה ידע רגעים גדולים ביובנטוס, היה חלק מחוליית הקישור האימתנית שלה שכללה את אנדראה פירלו וארתורו וידאל, זכה איתה בארבע אליפויות איטליה והגיע איתה לגמר ליגת האלופות ב-2015. לצד זה, הקשר כמובן היה חלק בלתי נפרד מהזכייה של נבחרת צרפת במונדיאל ועם יונייטד הניף את גביע הליגה האירופית וגביע הליגה ב-2017.