הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: מילאן נרכשה תמורת 1.2 מיליארד יורו

חברת "Red Bird" הפכה לבעלת השליטה במועדון, שעבר מידיי "אליוט"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.06.22 - 11:31

עכשיו זה רשמי. כשהיא מתחילה לנחות בחזרה לקרקע מחגיגות האליפות ה-19 בהיסטוריה שלה, מילאן החלה בהכנות לקראת העונה הבאה - וכעת היא קיבלה בוסט משמעותי לקראתה. המועדון הודיע היום (רביעי) כי נחתמה העסקה עם חברת "Red Bird" תמורת 1.2 מיליארד יורו, שתהפוך לבעלת השליטה ברוסונרי.

כזכור, אחרי שהעסקה מול "אינבסטקורפ" הבחריינית נפלה, נכנס התאגיד האמריקאי לתמונה וכעת השלים את ההשתלטות על מילאן.

יו"ר חברת "Red Bird" גארי קרדינל שהה בימים האחרונים במילאנו ונפגש עם נציגי חברת "אליוט" המחזיקה במועדון בכדי לחתום סופית על העסקה, שמוערכת בסכום של 1.2 מיליארד יורו.

מסתבר כי קרדינל שהה במילאנו כבר במהלך השבוע שעבר כדי לחגוג את הסקודטו של הרוסונרי, ובימים האחרונים הוא שב לעיר בצפון איטליה בכדי להשלים סופית את עסקת הרכישה. כעת, ואחרי שזו נחתמה, צפויה תקופת "חפיפה" של חודשיים עד ש"Red Bird" תשלוט לחלוטין במועדון.

גרי קרדינל אמר לאחר חתימת ההסכם: "אנחנו גאים להיות חלק מההיסטוריה של מילאן ולקחת חלק בפרק הבא של המועדון על מנת להחזירו לפסגת הכדורגל האיטלקי, האירופי והעולמי".

לפי הדיווחים, עוד לפני חתימת העסקה, יו"ר החברה כבר החל להיות מעורב בנעשה במועדון ואף קבע פגישה עם המנהל הטכני פאולו מלדיני להמשך השבוע בכדי לדון בתוכניות הרכש של הרוסונרי לקיץ הנוכחי.