"בנזמה מחוק בריאל, 3 שחקנים נוספים בדרך''

בספרד טוענים כי הקהל במדריד פנה נגד חדירה, ארבלואה וגם קונטראו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.09.13 - 11:41
בדרך החוצה? (צילום מסך: MARCA)
בדרך החוצה? (צילום מסך: MARCA)
תחילת כתבהההפסד הראשון בדרבי ליגה אחרי 11 שנים עורר לא מעט דאגות במדריד, וכעת אצ'לוטי יודע שכל מעידה בלתי מתוכננת גם בליגת האלופות תכניס אותו לצרה אמיתית. ריאל מתכוננת למשימה שעל הנייר נראית קלה וביום רביעי היא תארח את פ.צ. קופנהאגן, אבל נראה שכבר יש כמה שחקנים שגם ניצחון לא יעזור להם.

אין זה סוד שכרים בנזמה זוכה ללא מעט שריקות בוז מאוהדי הבלאנקוס, אבל אחרי ההפסד הביתי לאתלטיקו, הצרפתי כבר לא לבד ברשימה השחורה. בספרד מפרסמים היום (שני) כי אוהדי הבלאנקוס מאבדים את הסבלנות לגבי 3 שחקנים נוספים - אלבארו ארבלואה, פאביו קונטראו וסמי חדירה, שמצטרפים לבזנמה, ש"כבר אבוד", כך טוען 'מארקה'.

על פי האתר המדרידאי, בדרך כלל כששחקן ריאל זוכה לשריקות בוז במגרשו הביתי, הוא כבר על הקצה והסוף הוא בלתי נמנע. על פי אותה כתבה, דבר כבר לא יחזיר את בנזמה לצד המחבק של הקהל, ואילו קונטראו, חדירה וארבלואה עושים את דרכם למצב זהה בצעדים מהירים. בעוד ההחמצות של בנזמה ומאזנו הדל יחסית (2 כיבושים העונה, 11 אשתקד) הם בעיני האוהדים אחת הסיבות לחוסר ההצלחה העונה, השלישיה הנוספת מואשמת בזלזול, אדישות וחוסר אכפתיות.

במאמר המדובר מצויין גם כי אלו שחקנים שנחשבים להכי פחות טכניים מכל חברי הסגל ושישנה מתיחות בינם לבין השאר על רקע העובדה הזאת. בנוסף, אנצ'לוטי זכה לשריקות בוז כשביצע חילוף בדרבי, שריקות שהגיעו לאור בחירתו להוציא את איסקו ולא את בנזמה. ביום רביעי הדנים יגיעו לברנבאו וינסו לנצל את כל חוסר השקט סביב הקבוצה. כבר עכשיו ברור שהפסד, גם אם יהיה חסר משמעות בסופו של דבר מבחינת הטבלה, יעורר הרבה מאוד בלאגן. מצד שני, יש סיכוי לא קטן שקופנהאגן תהווה יריב נוח להתפוצץ עליו ולשכוח מהצרות.