הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

גילה כי פירוש שמו הוא 'הומו', והחליף את השם

מאריקה חתם בחטאפה והבין כי שם משפחתו הוא כינוי גנאי להומוסקסואל בספרדית

מיכאל וינסנדט
מיכאל וינסנדט  03.10.13 - 14:09
מאריצה והחולצה עם "שם הבמה" החדש
מאריצה והחולצה עם "שם הבמה" החדש

תגיות: חטאפה

השמות של שחקני הכדורגל על גבי החולצות איתן הם משחקים כבר מזמן חצו את גבולות שם המשפחה. חלוצה של מנצ'סטר יונייטד, חבייר הרננדס, בחר לשחק עם הכינוי "צ'יצ'אריטו" (האפונה הקטנה) על גבו, בעוד שסרחיו אגוארו בחר להוסיף לחולצה את כינויו "קון" (דמות אנימציה יפנית). אולם, היום קיבלנו את הסיפור הביזארי ביותר ששמענו בנושא, והוא מגיע דווקא מהחלוץ הרומני, צ'יפריאן מאריקה.

החלוץ, שחגג אמש את יום הולדתו ה-28, חתם בתחילת השבוע בחטאפה מהליגה הספרדית. עד כאן שום דבר לא חריג. מפה העסק "מסתבך". שם משפחתו של החלוץ הרומני לא יופיע על גבי חולצתו מסיבה מוזרה ביותר. מסתבר שבספרדית השם "מאריקה" הוא כינוי גנאי להומוסקסואל. הרומני לא התבלבל והחליט שמעתה יופיע על חולצתו שמו הפרטי, צ'יפריאן.

"זהו שלב חדש בקריירה שלי, הסביר חלוץ נבחרת רומניה את החלטתו, "עם השם החדש "צ'יפריאן" על גבי החולצה אני חושב שיהיה לי הרבה יותר טוב, גם אם בארץ מולדתי לא נוהגים להשתמש בשם הפרטי".

אין ספק שהסיפור יעורר לא מעט הדים בנושא. אגב, מעניין מה היה קורה אם המגן הצ'יליאני גונסאלו חרא היה מחליט לבוא לשחק בישראל...

חטאפה פתחה את עונת 2013/14 בצורה סבירה ביותר מבחינתה, כאשר אחרי 7 מחזורים יש במאזנה 10 נקודות (מקום 8 בטבלה). הקבוצה הקטנה ממדריד תארח בשבת הקרובה את בטיס ותנסה לרשום ניצחון רביעי מפתיחת העונה.