מאסו בבנזמה: האוהדים רוצים את מוראטה ב-11

לפי סקר ב'מארקה', 92% מאוהדי ריאל מעדיפים את הכוכב של ספרד הצעירה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  07.10.13 - 10:39
תחילת כתבה

עם לא מעט מזל, ריאל מדריד הצליחה לשמור על קשר עין עם ברצלונה ואתלטיקו מדריד בזכות ה-2:3 הדרמטי על לבאנטה במחזור הקודם. אחד הגורמים שהביאו את הניצחון לבלאנקוס היה החילוף של קרלו אנצ'לוטי, שהכניס את אלבארו מוראטה בדקה ה-69, והאחרון גמל לו עם כיבוש שער השיוויון בדקה ה-90. אלא שאם שואלים את אוהדי ריאל, הדבר היה צריך להתבצע הרבה קודם.

תוצאותיו של סקר שערך ה'מארקה' התפרסמו הבוקר (שני) מביאות את העובדות באופן חותך: הקהל צמא לנוכחות של החלוץ הצעיר על הדשא. על פי אתר האינטרנט, לא פחות מ-92% אחוזים רוצים לראות את שחקן הבית בהרכב. המשמעות המיידית כנגזרת מכך: האוהדים בסנטיאגו ברנבאו מאסו בכרים בנזמה.

כעת, אם כן, הכדור כמובן בידיים של אנצ'לוטי. זה לא סוד שלמרות הכסף הגדול שנשפך על רכש - הקהל במדריד מעדיף תמיד שחקני בית. לראיה, חוסר התקשורת בינו לבין זוז'ה מוריניו הגיע בעיקר על רקע העובדה שאיקר קסיאס סופסל במהלך העונה, באקט - שלפחות אז - נראה היה כמכוון.

מוראטה, כידוע, הוא אחד משחקני הבית היחידים בסגל של ריאל ובשל כך האהדה הרבה לה הוא זוכה. כבר בעונה שעברה הוא התחיל לקבל קרדיט וגמל למוריניו עם שני שערים, ובקיץ הוא כיכב כאן בישראל והיה מהבולטים בזכיה של הנבחרת. הגיע הזמן שלו גם בריאל? האוהדים אמרו דברם.