מסי לא יעבוד יותר עם מאמן הכושר מבארסה

הפציעות עשו את שלהן, איש רפואה מארגנטינה ילווה את החלמת הכוכב

מערכת אתר ערוץ הספורט  13.11.13 - 19:40
מסי ובראו, נפרדו (gettyimages)
מסי ובראו, נפרדו (gettyimages)
תחילת כתבה

פציעה רביעית בחודשים האחרונים ותקופת השבתה של חודשיים עשו את שלהן: ליונל מסי ומאמן הכושר הבכיר של ברצלונה לא ימשיכו לעבוד יחד. הפרעוש נזקק להתאוששות, ויעשה זאת ללא הליווי של חואנחו בראו.

בראו היה מאמן הכושר והאחראי העיקרי על התאוששות שחקנים מפציעות בברצלונה, בעיקר של ליאו מסי. הוא ליווה את הכוכב באופן אישי לטורניר גמר גביע העולם ב-2010 והיה איתו גם בקופה אמריקה 2011. ואז החל להתרחק.

על פי "אס", במועדון החליטו שלא להאריך את החוזה של ראש הצוות הרפואי אמילי ריכארט, שהייתה מקורבת לפפ גווארדיולה. עקב כך, חואנחו בראו קיבל קידום והליווי של מסי החל להתמוסס. כעת, אחרי פציעה נוספת ובתחושה שלא מטפלים בו כראוי, הפרעוש הבין שדרוש שינוי.

לפי הפרסומים בספרד, בראו לא ילווה את הליך ההתאוששות של מסי מהפציעה הנוכחית, קרע בשריר הירך האחורי. מי שיקבל את התפקיד הוא לואיס גארסיה, איש הצוות הרפואי של נבחרת ארגנטינה. הוא יפקח על ההחלמה בשבועיים הקרובים בברצלונה ולאחר מכן בארגנטינה.

"מסי יחזור", הרגיע צ'אבי. "מצבו ישתפר ואז הוא יחזור להתאמן איתנו. אנחנו מכירים בחשיבות של ליאו לקבוצה, הוא שחקן שעושה את ההבדל מול יריבות ברמה הכי גבוהה. אין שחקן שמסוגל לעשות את מה שהוא עושה".