עוד מכה לברסה: ואלדס ייעדר בין 3 ל-6 שבועות

השוער קרע את השריר במהלך משחק נבחרת ספרד מול דרום אפריקה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.11.13 - 06:42
ואלדס, יחסר לברצלונה (GETTYIMAGES)
ואלדס, יחסר לברצלונה (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

במהלך השנים הגדולות תחת פפ גווארדיולה לברצלונה היה לא מעט מזל בכל מה שקשור לפציעות, שכן אף שחקן מפתח לא נעדר לתקופה ארוכה מדי. ובכן, נדמה כי המזל כבר לא בצד של הקטאלונים. אחרי שנודע כי ליאו מסי ייעדר מהמגרשים בחודשיים הקרובים, הבוקר (רביעי) מתברר כי אלופת ספרד תיאלץ להסתדר בזמן הקרוב בלי אולי השחקן הטוב ביותר שלה העונה.

במהלך משחקה של נבחרת ספרד בדרום אפריקה, ויקטור ואלדס, שהחליף את איקר קסיאס עם פתיחת המחצית השנייה, נפצע והוחלף סמוך לסיום על ידי פפה ריינה. לאחר השריקה האחרונה רופא הנבחרת אישר כי השוער הוותיק סובל מקרע בשוק וכי הוא ייאלץ להיעדר בין שלושה לשישה שבועות.

מדובר, כאמור, במכה לא פשוטה מבחינת ברצלונה, שכן ויקטור ואלדס היה בכושר פשוט אדיר בחודשים האחרונים. השוער, שמסיים חוזה בקאמפ נואו בתום העונה הנוכחית, כבר אישר לא אחת כי מדובר בעונתו האחרונה במועדון הקטאלוני. מי שצפוי לעמוד בשער בשבועות הקרובים הוא חוסה מנואל פינטו.

והיה גם משחק, ובו אלופת העולם ואירופה הפסידה 1:0 לדרום אפריקה במגרש בו הניפה את הגביע העולמי לפני שלוש וחצי שנים. "אין לי תלונות בנוגע לגישה של השחקנים שלי, אבל הגיע לנו להפסיד", הודה בכנות המאמן ויסנטה דל בוסקה. "המסע הארוך לכאן לא יכול לשמש תירוץ עבורנו".