זידאן: ''לא הייתי מסוגל לעבוד עם ז'וזה מוריניו"

לפני ריאל - ויגו (20:00), עוזר המאמן שלח עקיצה למוריניו ופירגן לאנצ'לוטי

מערכת אתר ערוץ הספורט  06.01.14 - 15:10
זידאן. זז כמו פרפר, עוקץ כמו דבורה (gettyimages)
זידאן. זז כמו פרפר, עוקץ כמו דבורה (gettyimages)
תחילת כתבה

ריאל מדריד יודעת שהיא כבר איבדה את כל הנקודות שאפשר לאבד בליגה הספרדית ועדיין לשמור על סיכוי לזכות באליפות. הבלאנקוס יארחו בסנטיאגו ברנבאו הערב (שני) את סלטה ויגו במשחק שינעל את המחזור ה-18. ריאל חייבת לנצח על מנת להקטין בחזרה את הפער מברצלונה ואתלטיקו מדריד ל-5 נקודות בלבד.

עבור ריאל מדובר במשחק הראשון מאז פגרת חג המולד בספרד. "אני מקווה שנגיע עם הגישה הנכונה ושנשחק טוב", אמר מאמן ריאל קרלו אנצ'לוטי לקראת ההתמודדות. "השחקנים נמצאים במצב טוב ואני בטוח שנוכל לשחק את הכדורגל שלנו".

על סלטה ויגו אמר אנצ'לוטי: "מדובר בקבוצה טובה שיודעת לשחק כדורגל מצוין. אני מכיר היטב את הפילוסופיה של לואיס אנריקה, שהדריך באיטליה בתקופה האחרונה. אני מקווה שיהיה משחק טוב. סלטה היא מסוכנת". על האפשרות שחסה רודריגס יפתח בחוד של ריאל, אמר האיטלקי: "עוד לא החלטתי בנוגע להרכב, עדיין קשה לומר מי יפתח".

ומי שעלה להתקפה נגד מוריניו הוא זינדין זידאן. שחקן העבר ועוזרו של אנצ'לוטי בריאל התראיין בצרפת ואמר: "עם קרלו, הכל עבד בטבעיות. דיברתי איתו בטלפון כמה ימים לפני שמונה רשמית ושוחחנו על האפשרות הזו. זה היה רגע גדול עבורי, עבורו ועבור המועדון. לא הייתי יכול לעבוד עם מישהו שאני לא מכיר, ולא הייתי יכול להיות בשום אופן עוזר המאמן של מוריניו"

"אנחנו לא באים במטרה להגן", אמר מאמן סלטה ויגו ואקס ריאל מדריד, לואיס אנריקה, "אנחנו יודעים שאם נעשה בונקר, זה יהיה מגוחך. אנחנו חייבים לעשות ליריבה שלנו חיים קשים ולכן אנחנו חייבים לא רק להגן היטב, אלא גם לדעת לצאת להתקפות וללחוץ את ריאל".