מסי: "אני מלא באנרגיה, רוצה להגיע לשיא במאני טיים"

כוכב ברצלונה הדף את הביקורות על כך שאיבד תשוקה למשחק מאז חזר מהפציעה ("אני מרוצה מהכושר הנוכחי"), והבהיר: "אם נזכה במונדיאל על אדמת ברזיל, זה יהיה מיוחד באופן יוצא דופן"

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.02.14 - 14:31
תחילת כתבה

בניגוד ללא מעט תחזיות, ברצלונה הסתדרה בצורה די יפה במהלך החודשיים בהם נעדר ליאו מסי. באופן די מוזר, דווקא מאז חזרתו למגרשים של הכוכב הגדול ביותר, נראה כי משהו חורק אצל האלופה הספרדית בכלל ואצל הפרעוש מארגנטינה בפרט.

מסי הבקיע שער ליגה אחד בלבד (גם הוא בפנדל) מאז שחזר מהפציעה ומעבר לכך, נראה די אדיש על כר הדשא. בעקבות כך, בתקופה האחרונה נשמעים קולות כי הסופרסטאר הוריד בכוונה את הרגל מהגז על מנת להגיע בכשירות מלאה למונדיאל בקיץ, כאשר איש מקצוע מארגנטינה הגדיל לעשות כשטען כי השחקן איבד מהתשוקה שלו לכדורגל.

היום (שישי), אולי בגלל גל הביקורת האחרון, מסי החליט להעניק ראיון ל-BBC בו הוא הדף את הטענות נגדו. "אני מרגיש טוב, מלא באנרגיה ועם המון תקווה לקראת המשך העונה. אני מקווה מאוד להגיע לשיא היכולת שלי במאני טיים של העונה".

"אני מקווה שזו תהיה שנה גדולה לא רק עבורי, אלא גם עבור ברצלונה ונבחרת ארגנטינה", המשיך הפרעוש. "המונדיאל הקרוב מגיע בזמן הנכון ביותר עבורנו. צמחנו בתור נבחרת ואני חושב שנגיע לברזיל בכושר הטוב ביותר ועם כל האפשרויות שבעולם להניף את הגביע".

"המונדיאל הקרוב הוא מיוחד בצורה יוצאת דופן לאור העובדה שהוא נערך בברזיל. עם התמיכה של אלפי האוהדים שלנו, אנחנו מסוגלים בהחלט להשיג משהו מאוד, מאוד מיוחד", סיכם הסופרסטאר.