מי הכוכב שנותן לבנזמה השראה לפני משחקים?

אחרי שהגיע ל-104 גולים במדי ריאל מדריד, החלוץ חשף במי הוא נוהג לצפות רגע לפני שהוא עולה על הדשא

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  10.02.14 - 13:06
תחילת כתבה

כרים בנזמה הוא אחד מהחלוצים המוכרים בעולם, אבל מסתבר שגם הוא מושפע מכוכבי עבר ענקיים. אם לא די בכך, השחקן של ריאל מדריד חשף שהוא נוהג לקבל השראה כאשר הוא צופה בסרטונים שלהם לפני משחקים.

כידוע, בנזמה כבש בסוף השבוע האחרון צמד מול ויאריאל ובכך הגיע ל-104 שערים במדי הבלאנקוס. בכך הוא השווה את ההישג של רונאלדו הברזילאי, שעם השנים הפך לאחד מאליליו הגדולים.

"אני מאושר שהצלחתי להגיע להישג של שחקן כזה מדהים", סיפר הצרפתי, "בשבילי, יחד עם זינדין זידאן, רונאלדו הוא השחקן הטוב בהיסטוריה. אני גאה שהגעתי למאזן שלו".

לאחר מכן הוסיף בנזמה: "הוא משפיע עליי בהרבה דברים. קודם כל, הרצון הבלתי נגמר להבקיע. חוץ מזה למדתי ממנו הרבה על תנועה  במגרש. אני עוקב אחריו מאז ילדותי וגם היום אני צופה בסרטונים שלו לפני שאני עולה לשחק".

אז בנזמה השתווה לרונאלדו, אבל כבר מחר הוא יוכל לעבור אותו. אחרי ה-0:3 במשחק הראשון, ריאל תתארח אצל אתלטיקו למשחק הגומלין במסגרת חצי גמר הגביע. הצרפתי יקווה להשאיר את אלילו מאחור ולהתקרב לעשיריה הראשונה של כובשי כל הזמנים של הבלאנקוס. כדי לעשות זאת הוא יצטרך לעקוף את אמנסיו אמארו שכיכב בשנות ה-60 וכבש 155 שערים.