"רונאלדו הוצע לברסה, הוא רצה רק את ריאל"

וגר כריסטיאנו עם מסי? לפי נשיא הלבנים לשעבר, פרגוסון ניסה את המהלך

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  01.03.14 - 08:23
תחילת כתבה

כריסטיאנו רונאלדו וליאו מסי הם שני היריבים הכי גדולים של עולם הכדורגל, ואולי בספורט העולמי בכלל. אבל מה תגידו אם נספר לכם שהם כמעט הפכו לחברים באותה הקבוצה? לטענת רמון קלדרון, נשיא ריאל מדריד לשעבר, הסופרסטאר הפורטוגלי הוצע לברצלונה בזמן שהבלאנקוס היו במו"מ לרכישתו, אבל השחקן עצמו טירפד את המהלך.

כזכור, ריאל רכשה את רונאלדו ממנצ'סטר יונייטד בשנת 2009, בסכום חסר תקדים של 94 מיליון יורו. עם זאת, כך לפי קלדרון, זה היה דווקא אלכס פרגוסון שזמם לשלוח את הכוכב שלו דווקא ליריבה הגדולה בארסה, עימה יש לו קשרים טובים בשנים האחרונות.

"כן, זה נכון לחלוטין", אמר קלדרון לשאלה האם הניסיון הזה אכן קרה, "במשך מספר שבועות הוא ניסה למנוע מכריסטיאנו לעבור לריאל מדריד והציע אותו לבארסה. בבארסה היו שמחים מאוד, אבל באותו הרגע זה היה רונאלדו שאמר: 'אני לא הולך לשום מועדון חוץ מריאל מדריד'".

הנשיא לשעבר, שכיהן בין יולי 2006 לינואר 2009 בראש המועדון ממדריד, הוסיף: "זאת הסיבה שהעסקה נחתמה. כולם היו מרוצים: יונייטד קיבלו את 94 מיליוני היורו שלהם, ריאל קיבלה את השחקן הטוב בעולם וכריסטיאנו קיבל את מה שהוא רוצה, כי שחקנים כמוהו לא מחפשים רק כסף, אלא תהילה, והם מחפשים את המקום הזה שיאפשר להם לזכות בתארים, להיות הטוב בעולם, לזכות בנעל הזהב. יש רק 3-5 מועדונים בעולם שיכולים לתת לו את מה שהוא רוצה".