קסיאס: "אני רוצה לשחק בריאל מדריד עד גיל 40"

שוער הבלאנקוס ונבחרת ספרד חולם: "אני מלא אמביציה בכל פעם מחדש"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.03.14 - 17:39
קסיאס. "יש לי בטחון בנבחרת ספרד" (gettyimages)
קסיאס. "יש לי בטחון בנבחרת ספרד" (gettyimages)
תחילת כתבה

אחד הסיפורים המוזרים ביותר כיום בעולם הספורט הוא סיפורו של איקר קסיאס. אחד השוערים הטובים בכדורגל, אלוף העולם ואירופה הפך להיות בעונה שעברה השוער השני של ריאל מדריד. למרות שז'וזה מוריניו, מאמן הבלאנקוס אשתקד עזב, נראה שגם קרלו אנצ'לוטי ממשיך בדרכו והספרדי מקבל את אפודת השוער הראשון רק במשחקי הגביע וליגת האלופות, כאשר דייגו לופז עומד בין הקורות בליגה הספרדית.

קסיאס התראיין לתחנת רדיו במדריד והצהיר: "אני יכול לשחק עד גיל 40, אני שומר על עצמי והלוואי ויכולתי לשחק עד גיל 40 בריאל מדריד, אבל אני מניח שיהיה רגע שאצטרך לפנות את מקומי, זה בלתי אפשרי. כאסיים את החוזה שלי, אברר אם אני ממשיך בריאל מדריד או לא"

"זה נהדר שיש לך את ההזדמנות להמשיך ולזכות בתארים", המשיך השוער, "זו פריבילגיה שאין להרבה שוערים. אני בטוח שאשאר קרוב לעולם הכדורגל גם לאחר שאפרוש, מקווה שזה יהיה בריאל מדריד. אני מלא אמביציה, ואני תמיד רוצה לשחק. יש לי הרבה הערכה לחברי לקבוצה".

על נבחרת ספרד אמר: "אני מקווה לשחק במדי הנבחרת מול איטליה במשחק הידידות הקרוב. יש לי הרבה בטחון במאמן". בחודש האחרון שבר קסיאס שיא מועדון כאשר לא ספג במשך 952 דקות ברציפות, הקבוצה שהכניעה את השוער היתה שאלקה בשמינית גמר ליגת האלופות לאחר שצימקה את התוצאה ל-6:1.