קורע לב: ואלדס גמר את העונה, לא ישחק יותר במדי ברצלונה

מכה קשה לאלופה: השוער נפצע וקרע את הרצועה הצולבת בברכו. המשמעות: ואלדס ייעדר חצי שנה ויחמיץ גם את המונדיאל. טאטה ייאלץ להסתדר עם פינטו בן ה-38 בסיום העונה, בליגה וגם באלופות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  26.03.14 - 22:33
תחילת כתבה

כשוויקטור ואלדס הודיע שהוא יעזוב את ברצלונה בסיום עונת 2013/14, הוא לא ציפה שאת משחקו האחרון בקבוצה הוא ישחק כבר בחודש מרץ. אבל ככל הנראה, זה מה שיקרה. השוער נפצע הערב (רביעי) ב-0:3 של ברצלונה מול סלטה ויגו ובספרד כבר אישרו באופן סופי כי קרע את הרצועה הצולבת בברך.

המשמעות היא שוואלדס ייעדר מהמגרשים בחצי השנה הקרובה לפחות. בשל כך, הוא יחמיץ את המונדיאל הקרוב בברזיל וככל הנראה לא יחזור לשחק יותר במדי בארסה. מדובר במכה כואבת למי שנותן אולי את עונת השיא שלו בקריירה, וספג רק 25 שערים ב-29 מחזורים.

השוער נפגע בזמן שעצר בעיטה חופשית של פביאן אוריינה במחצית הראשונה, ונשכב בכאבים על כר הדשא. הוא הוחלף על ידי חוסה מנואל פינטו, ופונה מיד לבית חולים מקומי בברצלונה כדי לערוך לו בדיקת MRI, כפי שנהוג במקרים שכאלה.

השמועות באירופה דיברו על מעבר של השוער הוותיק למונאקו או מנצ'סטר סיטי בעונה הבאה, אך הפציעה הזו עלולה לשנות את התכניות שלו ואולי אך להביא לכך שלא תהיה לו אף קבוצה בתחילת 2014/15. בכל מקרה, בזמן היעדרו בארסה תיאלץ להסתדר עם חוסה מנואל פינטו בן ה-38 בין הקורות.