ועידה מסתורית בספרד: טרייד המאה מתבשל?

תחזיקו חזק. דיווח: פלקאו לסיטי, אגוארו לריאל. ואת מי תקבל מונאקו בעסקה?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.04.14 - 19:04
משהו שיקרה באמת? פלקאו, אגוארו ודי מריה (gettyimages)
משהו שיקרה באמת? פלקאו, אגוארו ודי מריה (gettyimages)
תחילת כתבה

החודש הוא בסך הכל חודש אפריל, חלון ההעברות עדיין רחוק מלהיפתח ובדרך יש גם איזה מונדיאל בברזיל, אלא שבחדרי חדרים כבר יש תכנונים לקראת העונה הבאה. הערב (חמישי) מדווחים בספרד על פגישה חשאית שנערכה במדריד, במסגרתה אולי קרמה עור וגידים אחת העסקאות הגדולות ביותר בהיסטוריה של הכדורגל האירופי.

קודם כל, הנוכחים: למסעדה מאוד מוכרת בבירת ספרד הגיעו שש דמויות מפתח. הראשון והחשוב מכולם הוא נשיא ריאל מדריד, פלורטינו פרס; יחד איתו היו אלו צ'יקי בגיריסטיין, המנהל הטכני של מנצ'סטר סיטי; דימיטרי ריבולובלב, נשיא מונאקו; הביליונר שמתעניין ברכישה ולנסיה, פיטר לים; הכוכב הגדול של מונאקו, רדאמל פלקאו; וסוכן העל ז'ורז'ה מנדס, המייצג בין היתר את "אל טיגרה" ואת כריסטיאנו רונאלדו.

על פי הדיווח, השישה התכנסו בכדי לדון בעסקה סיבובית ומשולשת, כאשר שלוש קבוצות יעבירו ביניהן שלושה כוכבי על. המתווה הוא כזה: פלקאו יעבור בעונה הבאה לסיטי, שתשלח לריאל את סרחיו אגוארו. מונאקו, מצידה, "תפוצה" באנחל די מריה וככל הנראה בעוד סכום נכבד של כסף.

בידיעה בספרד נאמר כי כל הנוכחים רצו לעטוף את הפגישה במעטה של סודיות, אלא שהמצלמות קלטו אותם מגיעים למסעדה המדוברת בזה אחר זה. עוד מצויין כי פרס נכח במקום 20 דקות בלבד ועזב מוקדם, כאשר אף אחד מהנוכחים לא הסכים להגיב. בנוסף, הטרייד הענק תלוי כולו בקצב ההחלמה של פלקאו, שגמר כידוע את העונה, ועובר טיפולים במדריד.