כשרונאלדו עזר למסי: התמונה שמשגעת את עולם הכדורגל

אומרים על רונאלדו שהוא מרוכז רק בעצמו אך דווקא לאחר ה-1:2, הפורטוגלי סיפק רגעים של גדולה כשניחם את יריבו הגדול ביותר. כלי התקשורת חתכו את השחקנים. רק צ'אבי הגן: "ליאו מסי לא אשם''

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  17.04.14 - 12:30
רונאלדו ומסי. רגע של גדולה (Gettyimages)
רונאלדו ומסי. רגע של גדולה (Gettyimages)
תחילת כתבה

אחד לא שיחק, השני שיחק אבל לא ממש שיחק.. והתמונה שמשגעת את ספרד הבוקר קשורה לשניים הללו. בסיום ההתמודדות בין ברצלונה לריאל מדריד, כריסטיאנו רונאלדו (הפצוע) ניגש לליונל מסי וניחם אותו, בהחלט לא משהו שראינו בעבר משני היריבים הגדולים של הכדורגל העולמי.

לאורך השנים טוענים כי הפורטוגלי נטול רגשות ומתרכז רק בעצמו, אבל הנה אנחנו מקבלים פה עדות נפלאה לעובדה שמדובר בסופו של דבר באדם רגיש, ויותר מכך, אנחנו למדים שהיריבות בין השניים אינה 'רעה' כמו שרובנו חושבים.

בינתיים בספרד לא ריחמו על ברצלונה. "גביע בטעם מריר", "מסי שוב נעלם", "הקסם של בארסה הופסק". כלי התקשורת בברצלונה חתכו את החבורה של טאטה מרטינו, שנכנעה בגמר הגביע 2:1 לריאל מדריד, שזכתה בתואר השני בחשיבותו בספרד בפעם ה-19 בתולדותיה.

"לקבוצה הזאת יש עתיד. לגבי העתיד שלי, הוא לא תלוי בהפסד הזה בגביע", הבהיר המאמן חרארד "טאטה" מרטינו. "ספגנו שני שערים בשתי התקפות מסוכנות של מדריד. הם יוצרים שמירה כפולה נהדרת, שילמנו ביוקר על שתי מתפרצות. ניסינו לשמור על די מריה ובייל והצלחנו במרבית הזמן. לבייל יש כוח אדיר וקור רוח מול השער. הוא עשה זאת מצוין".

 

 

"ליאו לא אשם. אין אשם אחד, כולנו אחראים להפסד הזה. כבר חמש שנים אומרים שזה סוף עידן, אבל זה לא המצב. בסופו של דבר הפסדנו בגלל שתי טעויות שביצענו", סיכם צ'אבי, שבתחילת המשחק התחבק עם קפטן היריבה איקר קסיאס. "מדריד עשתה עבודה טובה מאוד, הם סוגרים היטב בהגנה. ניסינו מקרוב, ניסינו מבחוץ... חבל שלא הצלחנו".

"היו לנו הזדמנויות, הכתבנו את סגנון המשחק ושלטנו בהחזקת הכדור. הם הגיעו למצבים פעמיים והבקיעו שני שערים. הם פשוט היו יותר יעילים", הודה מארק בארטרה, שבדקה ה-85 איבד את גארת' בייל שכבש את שער הניצחון. יש לנו עוד משחקים בליגה וננסה לנצח בכולם, זה כל מה שנשאר לנו".

אנדרס אינייסטה ניתח: "ריאל מדריד קטלנית במתפרצות שלה ועשתה זאת גם הפעם. הפרטים הקטנים עושים את ההבדל, הם היו יותר טובים. כואב לנו על ההפסד, בגלל שהפסדנו תואר. הם פשוט ניצלו 200 אחוזים מהאפשרויות שלהם".

דני אלבס סיכם: "בכדורגל אתה שווה אם אתה מנצח. אם לא, אז אתה חרא. עכשיו יהיו עלינו רק ביקורות, אז אני מציב את עצמי בראש הדבוקה. ניסינו בכל דרך אפשרית, אבל שוב לא הצלחנו. אנחנו מתנצלים בפני האוהדים".