סיוע בדרך: פיקה, אלבה וניימאר בסגל לאתלטיקו

השלושה החלימו ויעמדו לרשות ברצלונה במשחק האליפות בשבת (19:00)

מערכת אתר ערוץ הספורט  16.05.14 - 13:54
ניימאר ופיקה, חוזרים בדיוק בזמן (GETTYIMAGES)
ניימאר ופיקה, חוזרים בדיוק בזמן (GETTYIMAGES)
תחילת כתבה

הרבה רגעים לא פשוטים עברו על ברצלונה בחודשים האחרונים - הן על המגרש והן מחוצה לו - אבל מחר (שבת, 19:00) כמעט הכל יכול להישכח כאילו לא היה מעולם. 90 דקות גדולות כמו פעם וניצחון אחד בודד על אתלטיקו מדריד בקאמפ נואו - זה מה שצריכים ליאו מסי וחבריו על מנת לזכות באליפות השניה ברציפות והחמישית בשש השנים האחרונות.

ברצלונה התקשתה להרשים לאחרונה, ורק במזל נשארה תלויה בעצמה לקראת המחזור האחרון, אלא שלכל זה כבר אין יותר מדי משמעות. כשהאליפות מונחת על הכף, והמשחק נערך באצטדיונה הביתי, קשה מאוד להמר נגד בארסה, גם אם היא לא הצליחה לנצח את הקולצ'ונרוס בחמשת המפגשים הקודמים העונה.

 מעבר לכך, הקטאלונים צפויים לקבל עזרה רצינית בדמות חזרתם לסגל של ניימאר, ג'רארד פיקה וג'ורדי אלבה. השלושה נעדרו בתקופה האחרונה בשל פציעות שונות, אך היום כבר התאמנו עם שאר החברים וקיבלו את האור הירוק מהצוות הרפואי לחזור למגרשים. עדיין לא ברור אם שלושתם יפתחו בהרכב של חרארדו "טאטה" מרטינו, אבל הם בוודאות יעמדו לרשותו, וזו כבר בשורה טובה עבור האלופה המכהנת.

בעניין אחר, לואיס אנריקה, מי שמיועד לאמן את ברצלונה בעונה הבאה, יודיע כבר היום על עזיבתו את סלטה ויגו בתום המחזור האחרון - כך על פי כלי התקשורת בספרד. סביר להניח ששחקן העבר לא יחשוף לאן מועדות פניו יממה לפני המשחק הגורלי של ברצלונה, אבל הודעת העזיבה את סלטה די מסגירה את כוונותיו.

ההרכב המשוער: חוסה מנואל פינטו; דני אלבס, חבייר מסצ'ראנו, ג'רארד פיקה, ג'ורדי אלבה; סרחיו בוסקטס, צ'אבי, אנדרס אינייסטה; ניימאר, אלכסיס סאנצ'ס, ליונל מסי.