מ-3 ייצא אחד: מי יהיה הרכש הבא של ברסה?

דיווח: ברצלונה תצרף מגן ימני, בלי קשר לעתידו של אלבס. אז מי המועמדים?

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.08.14 - 07:05
אחד מהם יצטרף לברצלונה?
אחד מהם יצטרף לברצלונה?
תחילת כתבה

בכל פתיחת עונה בשנים האחרונות ברצלונה היא אחת הקבוצות המסקרנות ביותר בעולם, אך עושה רושם שהקיץ אפילו יותר. אחרי שסיימה את העונה שעברה בלי שום תואר רציני, ונראיתה כבויה ושבעה במהלך משחקים רבים, סגנית אלופת ספרד צירפה 8 שחקנים חדשים לסגל (שישה נרכשו, שניים חזרו מהשאלה) - זאת במטרה להסתער מחדש על כל התארים.

כאמור, מסע רכש מאסיבי ביותר עשתה ברצלונה במהלך השבועות האחרונים, אבל על פי דיווח הבוקר (שני) ב"ספורט" הקטאלוני - הוא טרם הסתיים. על פי הפרסום, לואיס אנריקה ואנדוני זוביזארטה מעוניינים לחזק את הסגל במגן ימני נוסף, בלי כל קשר לעתידו של דני אלבס במועדון.

אז מי המועמדים לנחות בקאמפ נואו, אתם שואלים? ובכן, על אף העובדה כי הוא כלל לא מגן, חואן קוואדראדו הקולומביאני נחשב למועמד המוביל להיות האחרון שמצטרף לסגל המתחדש של אנריקה, אולם הסכום הגבוה שצפויה לדרוש עבורו פיורנטינה - כ-40 מיליון יורו לפחות - פותח את הדלת למועמדים אחרים.

על פי "ספורט", ברשימה של המנהל הספורטיבי, זוביזארטה, כבר ישנן אלטרנטיבות - זאת למקרה שקוואדראדו לא יגיע. מדובר בלוקאס פיזצ'ק, מגנה הימני של בורוסיה דורטמונד, ובחואנפראן, מגנה של נבחרת ספרד ואתלטיקו מדריד. מבין השניים האלו, הגיוני יותר שפיזצ'ק יהיה זה שיחתום, שכן קשה להאמין שאתלטיקו תעביר את אחד משחקניה דווקא לאחת מיריבותיה הגדולות.

מארק אנדרה טר שטגן, קלאודיו בראבו, איבן ראקיטיץ', לואיס סוארס, תומאס ורמאלן וז'רמי מתייה הם שחקני הרכש שהגיעו עד כה הקיץ לברצלונה, כאשר ג'רארד דאולפאו וראפיניה חזרו אחרי עונה בה הושאלו. האם בקרוב מאוד יהיו פנים חדשות בסגל? נצטרך לחכות ולראות.