ראקיטיץ' מתמוגג: מסי השחקן הכי טוב אי פעם

בארסה פתחה את העונה עם שלישייה. אל חדאדי: "גאה לכבוש בקאמפ נואו". צפו בתקציר

מערכת אתר ערוץ הספורט  25.08.14 - 09:51
תחילת כתבה

זה כבר הפך להרגל בשנים האחרונות: ברצלונה פותחת את העונה עם הצגה. אמש (ראשון), הקטאלונים הוציאו לדרך את עידן לואיס אנריקה עם 0:3 משכנע על אלצ'ה בקאמפ נואו, כאשר ליאו מסי רשם עוד צמד לרשימה הולכת ומתארכת של ערבי כיבוש פורים בקריירה שלו.

שני דברים משכו חלק מהזרקורים שבדרך כלל הולכים לארגנטיני, למרות הצמד שלו. ראשית היה זה החתול השחור שפרץ למגרש בפתיחה ובוודאי נטע חששות אצל חלק מהאוהדים של בארסה. השני היה מוניר אל-חדאדי בן ה-18, שבהופעה הראשונה שלו בבוגרים גם כבש שער בכורה מרשים.

"אני מאושר מאוד מהבכורה, זה מביא גאווה להבקיע בקאמפ נואו, לצד מסי וכאלה שחקנים", אמר החלוץ ממוצא מרוקני, "לואיס אנריקה אמר לי ששיחקתי טוב מאוד, שאמשיך ככה. אני אמשיך לעבוד באותו קו ונראה מה יהיה. המאמן מבקש עבודה, עבודה ולהשתפר בכל יום. אני מקדיש את השער למשפחה שלי".

לואיס אנריקה היה מרוצה מאוד ממה שהוא ראה על המגרש: "אני יותר משמח, למשחק הזה היה קצת מהכל. היה קצת קשה בהתחלה לייצר מצבים, אבל ידענו לתקוף בדרכים שונות, לא רק עם ליאו, שמשמח אותנו בכל מה שהוא עושה. תמיד אמרתי שמסי הוא הטוב בעולם ואם הוא היה רוצה להיות הטוב בעולם בהגנה, הוא יכול להיות גם כזה".

"זה רק הצעד הראשון, נותר עוד הרבה", צינן איבן ראקיטיץ' את ההתלהבות אחרי הבכורה שלו, "בחצי השעה הראשונה שלנו היה לנו קשה למצוא פרצה, אבל עבדנו טוב מאוד במשחק הלחץ. כשיש לך את השחקן הטוב בעולם, הכל נהיה יותר קל לכולם. לשחק לצד מסי מעניק לכולם גאווה, אני נהנה איתו בכל יום. הוא הטוב בהיסטוריה".

מי שהדאיג את בארסה הוא אנדרס אינייסטה, שחטף מכה ברגל ונאלץ להתחלף, אך נראה שאין מדובר בפציעה חמורה. בכל מקרה, חאבייר מסצ'ראנו שהורחק לא ישחק בשבוע הבא נגד ויאריאל, בעוד שניימאר ופדרו אמורים לחזור עד אז לרשותו של אנריקה.