דיווחים: פלקאו יושאל לריאל עבור 20 מיליון יורו

ברחבי אירופה טוענים כי קרלו אנצ'לוטי יקבל חיזוק נוצץ במיוחד עד לסוף העונה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  29.08.14 - 00:28
תחילת כתבה

אחרי שצירפה את גארת' בייל לכריסטיאנו רונאלדו, ואחרי שהנחיתה גם את חאמס רודריגס וטוני קרוס הקיץ, הסברה סביב ריאל מדריד היתה שאין לה יותר את מי להביא, שאין שום שחקן בשוק שהוא כוכב יותר גדול ממי שמשחק בבלאנקוס ושלקרלו אנצ'לוטי אין צורך מקצועי בשום חיזוק, לשום תפקיד. ואז זה קרה.

הלילה (שישי), אחרי חצות, החלו להציף את הרשת דיווחים וציוצים על כך שלמרות הכל, אלופת אירופה עומדת להתחזק. מדובר באיש שהיה למטרה למועדוני הפאר לאורך כל הקיץ - רדאמל פלקאו. על פי הפרסומים באיטליה, צרפת וספרד, ריאל ומונאקו סיכמו על כך שהחלוץ הקולומביאני יושאל לעונה אחת במדריד, כשהבלאנקוס ישלמו עבור ההשאלה לא פחות מ-20 מיליון יורו.

כזכור, החלוץ הקולומביאני, שהטריף את אירופה במדי אתלטיקו מדריד לפני שנה, בחר בכסף הגדול של מונאקו, מה שקצת העלים אותו ממרכז הבמה ביבשת. בהמשך הגיעה פציעה קשה שגם עלתה לו במקום במונדיאל, וכעת 'אל טיגרה' חזר לכושר והוא נחוש לשוב לפסגות הגבוהות ביותר. על רקע שמועות שמונאקו מסרבת למכור אותו ואת חאמס באותו קיץ, מגיעה כעת הידיעה על כך שפלקאו יושאל לעונה אחת, ובסיומה ישוב לנסיכות.

על פי הדיווחים, כל תנאי העסקה סוכמו מוקדם יותר הערב במונטה קרלו, אחרי הגרלת ליגת האלופות. נציגי ריאל ונציגי מונאקו היו כמובן באירוע של אופ"א, שם ניצלו את ההזדמנות כדי לעשות עסקים, והמדרידאים יזמו פניה שבסופו של דבר צלחה. יש לציין עוד לפני מונדיאל 2014 ריאל נחשבה למועמדת הבכירה לקלוט את פלקאו, ואם הדיווחים אכן נכונים, מדובר בחיזוק מפחיד לאחד הסגלים הטובים בעולם.