דרמה בספרד: קוסטה נפצע, מוניר הצעיר זומן

חלוץ צ'לסי שוחרר לפני מקדוניה במוקדמות היורו. ההפתעה: אל חדאדי בן ה-19 במקומו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  05.09.14 - 19:47
תחילת כתבה

אף אחד בספרד לא ציפה לזה: מוניר אל חדאדי, הכישרון הצעיר של ברצלונה, זומן לסגל הנבחרת לקראת המשחק ביום שני נגד מקדוניה במסגרת מוקדמת יורו 2016. אל חדאדי הצעיר מחליף בסגל את חלוצה של צ'לסי ואולי השחקן הכי חשוב בחוד הספרדי, דייגו קוסטה, שסובל מפציעה דווקא לפני המשחק הרשמי ויום אחרי שהופיע עם הנבחרת נגד צרפת.

קוסטה עבר היום בדיקות רפואיות ואובחן כי הוא סובל מפציעה בשרירים בברך, פציעה שתמנע ממנו לשחק ביום שני. כבר אתמול הוא סבל מכאבים והבוקר הוחלט לקחת את השחקן למספר בדיקות (כולל בדיקת MRI) שבסופן, נקבע כי הוא אינו כשיר למשחק הקרוב. במקביל, תוצאות הבדיקות כבר הועברו לראשי צ'לסי שלבטח דואגים גם כן.

"ההתאחדות הספרדית כבר העבירה את החומרים הרפואיים לצ'לסי, המועדון שבו דייגו קוסטה משחק", נמסר בהודעה רשמית, "נציגים מלונדון כבר שוחחו עם הצוות הרפואי של הנבחרת".

במקביל אל חדאדי בן ה-19 זומן לנבחרת כשמדובר בסיפור מפתיע מאוד. השחקן ערך את הופעת הבכורה שלו בנבחרת עד גיל 21 רק ביום חמישי האחרון נגד הונגריה כאשר בשבועות האחרונים דובר על כך שהוא מתלבט אם לייצג את נבחרת ספרד או את מרוקו, שממנה הגיע אביו. אגב ייתכן שזו גם הסיבה שהוא זומן לנבחרת הבוגרת - כדי למנוע מעבר לנבחרת מרוקו.

תוסיפו לכך את העובדה שהוא ערך את הופעת הבכורה בקבוצה הבוגרת של ברצלונה רק ב-24 באוגוסט ובכלל יש לו רק 2 הופעות בבארסה (שער נגד אלצ'ה) ו-11 הופעות בברצלונה ב' (4 שערים). בהחלטה הנועזת הזו, דל בוסקה למעשה נותן עדיפות לאל חדאדי על פני שחקנים ותיקים ומנוסים כמו פרננדו טורס ופרננדו יורנטה.