אנריקה: "אף אחד לא זוכה בתואר בספטמבר"

מאמן בארסה לא מתרגש מפתיחת העונה המושלמת של קבוצתו. לואיס סוארס יערוך משחק אימון במדי בארסה ב' נגד הנוער של אינדונזיה

מערכת אתר ערוץ הספורט  23.09.14 - 17:33
תחילת כתבה

אחרי החמישייה המרשימה בחוץ מול לבאנטה רק ביום ראשון האחרון, כבר מחר (רביעי, 23:00) ברצלונה תרשום משחק חוץ נוסף. הקטאלונים שמוליכים את הליגה הספרדית אחרי 4 מחזורים, ירדו עוד יותר דרומה, למלאגה, ויקוו לשמור על המאזן המושלם.

באימון המסכם חזרו לעניינים ניימאר ואיבן ראקיטיץ', ולרשותו של לואיס אנריקה עומד סגל מלא למדי. השאלה היא האם המאמן יחליט לבצע רוטציה, במיוחד בקרב הבלמים, שם ג'רארד פיקה ומארק בארטרה ממעטים לקבל הזדמנויות עד כה העונה.

אגב הגנה, החידוש הכי בולט תחת המאמן החדש מתבטא בחלק הזה של המגרש - אחרי חמישה משחקים רשמיים העונה, ברצלונה עדיין לא ספגה ולו שער בודד. אנריקה התייחס לחולייה האחורית: "אנחנו הולכים לשפר מספר דברים, ולשם כך אנחנו עובדים. יש לנו מקום לשיפור. זה לא אומר שאנחנו לא הולכים להפסיד או לספוג שערים, מדובר בתהליך מתמשך של התקדמות"

אנריקה יודע שעוד חזון למועד בכל מה שקשור לקרב האליפות. "רק בחודש מרץ נראה למי יש שאיפות לתואר", אמר המאמן, "המטרה היא להגיע לשם עם סיכויים בכל המפעלים. אף אחד לא זוכה באליפות בחודש ספטמבר, נובמבר, דצמבר, ינואר או פברואר".

מלבד זאת, הבוס החדש על הקווים בקאמפ נואו הכריז שלואיס סוארס יקבל הזדמנות להוריד חלודה ולצבור קצת דקות משחק ברביעי. החלוץ האורוגוואי ישתתף במשחק אימון של בארסה ב' מול נברחת אינדונזיה עד גיל 19: "זה יעזור לו, הוא רוצה להשתתף ולתפוס קצב".