שלא ייעלב: למה אלונסו ביקש סליחה מרונאלדו?

הקשר מנסה לשמור על היחסים התקינים עם חברו לשעבר. שבת, 19:00, ישיר ב-5SPORT: ריאל אצל אייבר, חדירה צפוי לפתוח

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  21.11.14 - 12:50
תחילת כתבה

אם לא יקרו תקלות ממש בלתי צפויות, הריצה המדהימה של ריאל מדריד אמורה להמשיך גם מחר (שבת, 19:00, שידור ישיר ב-5SPORT), במשחק החוץ מול אייבר. הבלאנקוס יצאו לפגרה בכושר מדהים - 8 ניצחונות רצופים בליגה ו-13 בכל המסגרות - כך שלמרות העובדה שהעולה החדשה בינתיים מפתיעה לטובה, קשה לראות אותה מצליחה לעצור את המכונה של קרלו אנצ'לוטי.

מדובר בפעם הראשונה בהיסטוריה שבה הקבוצה הצנועה מחבל הבאסקים מארחת בליגה את ריאל והאיצטדיון הקטנטן בעיר (כ-6,000 מושבים) יזכה לראות לראשונה את הכוכבים בלבן בגודל טבעי. כל השמות הגדולים -כריסטיאנו רונאלדו, גארת' בייל, חאמס רודריגס וטוני קרוס - "צלחו" את משחקי הנבחרת ללא פציעות מיותרות ואמורים לפתוח, כאשר ההפתעה מגיעה מכיוון המחליף של לוקה מודריץ'.

כזכור, הקשר הנהדר נפגע במשחק של קרואטיה ועל פי הדיווחים בספרד דווקא סמי חדירה אמור להיות האיש שיתפוס את מקומו. כל זאת על רקע העובדה שבגרמניה התפרסמו דיווחים כי הוא בדרך לבאיירן מינכן. איסקו, על אף כושרו הטוב, אמור להמתין על הספסל, כמו גם אסייר יראמנדי.

אלא שעם כל הכבוד למשחק מול אייבר, דברים אחרים, חשובים יותר או פחות, מעסיקים את ריאל. או, ליתר דיוק, את הכוכב הכי גדול שלה. נובמבר-דצמבר היא התקופה שבה רונאלדו עושה את מירב המאמצים להוכיח שהוא ראוי לכדור הזהב, ודווקא בימים אלו - צ'אבי אלונסו, חברו לשעבר, החליט שהשנה הפרס מגיע למישהו אחר.

במהלך השבוע טען הקשר האחורי, שעזב את ריאל בתחילת העונה, כי מנואל נוייר ראוי לזכות, לנוכח יכולתו הגבוהה בבאיירן וחלקו החשוב בזכיה של נבחרת גרמניה במונדיאל. לפי הדיווחים ב"אס" הספרדי, המזוהה עם ריאל, רונאלדו נפגע מדבריו של חברו לשעבר, שמיהר להתנצל.

אלונסו התקשר לרונאלדו ואמר לו שהוא לא התכוון לפגוע בו וכי "אם לא הוא, כדור הזהב מגיע לשחקן גרמני". לפי הפרסום, הפורטוגלי קיבל את ההתנצלות וטען שהוא בכלל לא נעלב וכי דעתו של אלונסו לגיטימית. השאלה הגדולה היא אם כעת גם איקר קסיאס יקבל טלפון, לאחר שאלונסו כבר הצהיר שנוייר הוא השוער הטוב בעולם.