כריסטיאנו רונאלדו נבחר לאיש השנה בספורט של BBC

הפנומן רשם לעצמו עוד תואר ב-2014. היעד הבא: זכיה בכדור הזהב

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  15.12.14 - 22:46
תחילת כתבה

הוא הציג (ומציג) את הכושר הטוב בחייו, שבר שיאים, לקח תארים וכעת כריסטיאנו רונאלדו גם מקבל את הכבוד על שנה אדירה. רשת BBC הבריטית בחרה היום (שני) בפנומן הפורטוגלי כאיש השנה הבינלאומי בספורט ל-2014. בכך, הפך CR7 לכדורגלן השני בסך הכל מאז תחילת המילניום שזוכה בפרס, אחרי שרונאלדו הברזילאי עשה זאת ב-2002.

"אני רוצה להודות ל-BBC שבחרו בי. אני רוצה לומר תודה רבה גם לכל האוהדים שלי באנגליה", התייחס רונאלדו לזכייה בתואר נוסף שהוסיף לעצמו אחרי שהועדף על שמות כמו סרינה וויליאמס, המתאגרף פלויד מיוות'ר ורוכב המוטו GP מארק מארקס. פרסי ה-BBC מתחלקים לשניים, בינלאומי ובריטי, אלוף הפורמולה 1 לואיס המילטון זכה בפרס ה"ביתי".

רונאלדו זכה העונה עם ריאל מדריד בליגת האלופות, הגביע הספרדי והסופר קאפ האירופי. בשלישי, הפנומן וקבוצתו יפתחו את דרכם בגביע העולם לקבוצות במרוקו, וינסו לסגור שנה מדהימה עם זכייה בתואר רביעי. אפרופו תארים אישיים, כמו זה שקיבל מה-BBC, כמובן שהכוכב ברשימה הסופית, לצידם של ליאו מסי ומנואל נוייר, לזכייה בכדור הזהב. הפורטוגלי יקווה לרשום זכיה שניה ברציפות ושלישית בקריירה.

CR7 כבש השנה בריאל עד כה 56 שערים ובישל עוד 19. הוא שבר את שיא הכיבושים לעונה בליגת האלופות עם 17 שערים, ועבר את ראול בטבלת כובשי כל הזמנים במפעל, אחרי שנים שהספרדי הוליך אותה. עם נתונים כאלה, הבחירה של BBC נשמעת הגיונית למדי.