ברתומיאו בחר במסי: "אנריקה יעזוב בקרוב את ברצלונה"

דיווח: הנשיא לקח את צידו של הארגנטיני בסכסוך עם המאמן. ואת מי הפרעוש היה רוצה לראות על הקווים בקאמפ נואו?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.01.15 - 22:20
תחילת כתבה

אם חשבנו שה-0:5 על אלצ'ה יביא לכמה ימים של שקט בברצלונה, כנראה שהסכסוך בין לואיס אנריקה לליאו מסי הרבה יותר גדול. ברשת הטלוויזיה הקטאלונית 'TV3' מדווחים הערב (שישי) שג'וספ מריה ברתומיאו, נשיא הבלאוגרנה, נפגש עם הכוכב הארגנטיני בסיום המשחק הגביע ובישר לו שהוא בצד שלו מול המאמן, שימיו בקבוצה "ספורים".

כזכור, זה היה שבוע סוער מאוד בקטאלוניה, אחרי שמסי סופסל על ידי אנריקה בהפסד 1:0 לסוסיאדד בליגה. בנוסף, באימון שלמחרת ב"יום המלכים", שהוא פתוח לקהל, הפרעוש הודיע על מחלה ולא הופיע, מה שעורר לפי דיווחים את זעמו של המאמן וליבה עוד יותר את האש בין השניים. גם במשחק הגביע מול אלצ'ה, ניתן היה לשמוע שהקהל חלוק בדעתו לגבי המאמן, שחלק עודד אותו, בעוד שרבים אחרים שרקו בוז.

בספרד סיפרו השבוע שברתומיאו כבר התחיל לחשוב על מועמדים לתפקידי המאמן והמנהל המקצועי, כשאחד השמות שהוזכרו הוא של אוסקר גרסיה, מאמן מכבי תל אביב לשעבר, איתו נפגש הנשיא. עם זאת, על פי אותו דיווח טלוויזיוני, מסי בכלל היה רוצה לראות מישהו מאוד מסוים על הקווים והוא לא אחר מאשר פרנק רייקארד, שאימן בבארסה בין 2003 ל-2008, וזכה איתה בליגת האלופות ב-2006 ובשתי אליפויות (2005 ו-2006).

ביום ראשון בליגה, ברצלונה תתמודד מול אתלטיקו מדריד. ואם הדיווח יתברר כנכון, גם ניצחון במשחק הזה לא יעזור לאנריקה לשמור על משרתו. חוץ מהעימות בין הכוכב למאמן, הבלאגן בברצלונה חוגג גם במקומות אחרים במועדון. מלבד פיטוריו השבוע של המנהל המקצועי אנדוני זוביזארטה, במועדון החליטו להקדים את הבחירות לנשיאות בשנה, לקיץ 2015.