רונאלדו: "היריבות מול מסי מניעה את שנינו"

הפנומן סיפר שהתחרות נותנת לו השראה ומהווה כזאת לכל כדורגלן. ובמה הוא היה רוצה להשתפר?

מערכת אתר ערוץ הספורט  20.01.15 - 18:55
תחילת כתבה

על התחרות בין כריסטיאנו רונאלדו לליאו מסי כבר אין מה להרחיב. השניים התמודדו גם השנה על כדור הזהב, בו זכה הפורטוגלי, כשמ-2008 התואר הולך לאחד מהם. בנוסף, כמובן שגם העונה, ריאל מדריד וברצלונה נאבקות אחת בשניה על האליפות.

לא פעם, סיפר רונאלדו כמה התחרות בינו לבין הפרעוש מועילה לו כדי להפוך לשחקן טוב יותר. "אני בטוח שהתחרות בינינו היא גורם למוטיבציה גם עבורו", אמר CR7. "זה טוב בשבילי, טוב בשבילו, ומצוין עבור שחקנים שרוצים להתפתח, להם זה יכול להוות השראה. למסי יש ארבעה כדורי זהב, לי שלושה. כל זה מצוין לעולם הכדורגל".

היכולות של כריסטיאנו ידועות ונראות היטב. עם זאת, הפנומן סיפר שהוא חושב שגם אצלו יש מקום לשיפור. "אני מנסה לחזק את הבעיטה ברגל שמאל, הספרינט ובעיקר את הכדורים החופשיים שלי", חשף רונאלדו. "לא היו לי יותר מדי הצלחות לאחרונה איתם, אבל אני יודע שזה יחזור. אתה רק צריך להיות מספיק צנוע כדי להכיר בכך ולדעת שאם לא תתאמן מספיק קשה, זה לא ישתפר".

ומה עם כמה מילים על אורח החיים? "לעבוד על היכולות שלי זה מה שמוביל אותי. אם אני אוכל לשחק למעלה מ-60 משחקים בעונה, זה בגלל שדאגתי לעצמי. אני אוכל טוב, ישן טוב ובימים האלה אני מחפש שלמות. אם לא אעשה זאת, לא אוכל לשדרג את עצמי".