רונאלדו הביע התנצלות. דו"ח השופט יציל אותו?

כוכב ריאל מדריד הורחק ועלול לספוג השעיה ממושכת: "פעולה חסרת מחשבה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  25.01.15 - 08:30
תחילת כתבה

ריאל מדריד, למרות עוד משחק לא טוב, ניצחה 1:2 בקורדובה (פנדל של גארת' בייל בדקה ה-89) ושמרה על המקום הראשון בטבלת הליגה הספרדית. אלא שזה ממש לא היה הסיפור הגדול של המפגש. בדקה ה-82 - דקות ספורות אחרי שנתן אגרוף לאחד משחקני ההגנה, פעולה שנעלמה מעיני השופט - כריסטיאנו רונאלדו בעט ללא כדור באדימאר, מגנה הברזילאי של קורדובה, וראה את הכרטיס האדום.

רונאלדו, באופן טבעי, יעמוד לדין בעקבות האירועים - ועלול לספוג עונש השעיה ממושך. לאור העובדה שב-7 בפברואר ריאל מדריד תתארח אצל אתלטיקו בוויסנטה קלדרון, בצד הלבן של בירת ספרד חוששים מעונש חמור. כנראה בניסיון להימנע מעונש כזה, הסופרסטאר הפורטוגלי מיהר לשחרר הודעת התנצלות. "אני מתנצל בפני כולם, ובמיוחד בפני אדימאר, על הפעולה חסרת המחשבה שעשיתי במשחק", כתב רונאלדו בטוויטר.

מי שאולי יעזור לרונאלדו להימנע מהשעיה ממושכת הוא דווקא שופט המשחק. על פי הדיווחים בתקשורת הספרדית, אלחנדרו הרננדס הרננדס לא ציין בדו"ח השיפוט שלו כי כוכבה של ריאל מדריד פעל בצורה אלימה, אלא כתב כי "רונאלדו הורחק אחרי שפגע בשחקן ללא כדור". על פי הערכות, השחקן יורחק בשל כך משני משחקים בלבד, מה שיגרום לו להחמיץ את המפגשים עם ריאל סוסיאדד וסביליה.

"אני מצפה לראות עונש נורמלי לרונאלדו", הדגיש אדימאר, אותו שחקן שנפגע מהסופרסטאר של אלופת אירופה, והוסיף: "אני יודע שרונאלדו כבר התנצל ומבחינתי זה נגמר כאן. הוא כנראה היה מתוסכל מכך ששום דבר לא הלך לו במשחק. זה דבר שיכול לקרות לכל אחד מאיתנו. לא שוחחתי איתו אחרי המשחק, אבל אני יודע שהוא התנצל דרך הרשת החברתית. אני סולח לו".

"לא ראיתי את המהלך ולכן אני לא יכול לשפוט את רונאלדו", בחר קרלו אנצ'לוטי להתעלם מההתנהגות המביכה של הכוכב שלו. על המשחק עצמו אמר: "הרווחנו שלוש נקודות כדי להישאר במקום הראשון בליגה. השגנו אותן למרות לא מעט קשיים. נאלצנו לסבול כדי לנצח את המשחק הזה. אני מברך את קורדובה על כך".