דיווח: בייל נטש את הברנבאו לפני הסיום

ריאל מבוישת אחרי ההפסד. וגם: סולארי רמז על עתיד קרוס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.03.19 - 07:10

תגיות: גארת' בייל

תחילת כתבה

ריאל מדריד שוב נכנעה לברצלונה. הבלאנקוס הרימו ידיים באופן כמעט סופי במאבק האליפות בספרד, כשספגה הפסד שני לברצלונה בסנטיאגו ברנבאו בתוך 72 שעות. הבלאנקוס הפסידו 1:0 לברצלונה, וכעת מרוחקים 12 נקודות מהפסגה, פער שככל הנראה יהיה בלתי ניתן לסגירה.

אחרי שסופסל בגביע, גארת' בייל פתח בהרכב הבלאנקוס, אך הוחלף בדקה ה-61 לקול קריאות בוז צורמות של הקהל, שהקניט את הוולשי ששוב איכזב. גם אחרי המשחק, הרוחות במדריד סערו ועסקו בגארת' בייל. תחנת הטלוויזיה Onda Cero אף פירסמה שהסערה האמיתית התרחשה מאחורי הקלעים. על פי אותו פרסום לילי, גארת' בייל נטש את הסנטיאגו ברנבאו לפני שריקת הסיום.

"אנחנו לא אוהבים להפסיד בבית", דני קרבחאל תיאר את התחושות בסיום, "ברצלונה לא הרגישה חוסר נוחות כאן. אנחנו מרגישים מבוישים שיריבה גדולה שלנו מנצחת בבית שלנו".

"ככה זה בכדורגל. עשינו הכל, אבל הם הבקיעו ושמרו על היתרון", סנטיאגו סולארי החמיא לשחקניו וניסה לצנן את ההתלהמות, "בייל נתן המון דברים למועדון הזה. לקהל יש זכות להביע את דעתו, אבל זה לא ישנה את מה שהשחקן נתן לקבוצה".

סולארי נשאל על ההחלטה להחליף את טוני קרוס, וסיפק תשובה מפתיעה: "קרוס עשה את המקסימום, אבל ואלוורדה הוא שחקן צעיר שעושה את הצעדים הראושנים שלו במועדון. כמו ויניסיוס ורגילון, גם הוא העתיד של המועדון". האם קרוס כבר לא חלק מהעתיד של המועדון? התשובות אצל הארגנטיני.