שמח בריאל. סרחיו ראמוס לפרס: "תשלם לי ואעזוב"

הרוחות עדיין סוערות אחרי ההדחה מהאלופות. הנשיא תקף את השחקנים, הקפטן איים להיפרד. מודריץ': "זה השבוע הקשה בקריירה". ישיבה דרמטית התקיימה בעניין סולארי

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.03.19 - 16:25

תגיות: ליגה ספרדית

תחילת כתבה

אווירה מתוחה בריאל מדריד בעקבות התבוסה 4:1 לאייאקס בשמינית גמר ליגת האלופות. ע"פ הדיווח של מגזין ה"אס" הספרדי, עימות התפתח בין נשיא המועדון, פלורנטינו פרס, לבלם וקפטן הקבוצה סרחיו ראמוס, שלא שיחק עקב השעיה בשל צהוב מכוון.

פרס חיכה לשחקנים בחדרי ההלבשה לאחר המשחק, תקף את השחקנים ואפילו הגדיר אותם כ"חסרי בושה". ראמוס הגיב מיידית, האשים את ההנהלה בעונה הגרועה של המועדון ובלהט הויכוח אף אמר "תשלמו לי - ואעזוב". העימות החריף נעשה בגלוי, לעיני כל שחקני הקבוצה.

לאחר העימות, נערכה ישיבת חירום במועדון עד השעה 02:00 בלילה, והחברים דנו במגוון אפשרויות - כולל פיטורים מיידיים של המאמן סנטיאגו סולארי, והחלפתו בז'וזה מוריניו כבר העונה, שעזב את המועדון בטונים צורמים לפני שש שנים. הישיבה הסתיימה ללא החלטה, עקב חילוקי דעות משמעותיים בין חברי ההנהלה, אבל לא מן הנמנע שהחלטה דרמטית תפורסם כבר בשעות הקרובות.

השבוע האחרון היה הרה אסון עבור ריאל - שבוע שהחל בתבוסה הביתית לברצלונה בקלאסיקו 3:0 והדחה מהגביע ברביעי, הפסד נוסף בקלאסיקו בליגה בשבת - שפתח פער של 12 נק' בין הקבוצות, ונגמר בתבוסה המפתיעה לאייאקס, בו איבדה יתרון של 1:2 מהמשחק הראשון באמסטרדם ארנה. ללא מטרות ממשיות, בריאל מסתכלים קדימה - ומבינים שתידרש מהפכה, כדי להפוך את ריאל לקבוצה הישגית מחדש.

ועד שתקרה המהפכה, קשר הקבוצה ושחקן השנה בעולם, לוקה מודריץ', התבטא לראשונה מאז ההדחה מליגת האלופות וצייץ בחשבון בטוויטר שלו: "זה השבוע הכי קשה בקריירה שלי. הצלחה היא לא להיכשל לעולם, אלא לקום כל פעם שאתה נופל".