קרוס האריך את חוזהו: "רוצה לפרוש בריאל"

קשרה של ריאל מדריד חתם עד 2023 ושם קץ לשמועות

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.05.19 - 15:00
קרוס. נשאר במדריד (getty)
קרוס. נשאר במדריד (getty)

תגיות: ליגה ספרדית

תחילת כתבה

ריאל מדריד סיימה אמש עם הפסד נוסף את עונת הבלהות, אבל כבר היום (שני) ממשיכים במועדון הלאה. למרות שמועות רבות על עזיבה אפשרית במהלך הקיץ, טוני קרוס האריך את חוזהו בקבוצה וחתם עד 2023. הקשר הגרמני שחווה יחד עם כל חבריו שנה עגומה, ינסה לשקם את הקריירה ולהחזיר את האימפריה ממדריד לימיה היפים.

"התוכנית שלי היא לפרוש בריאל מדריד. זו כנראה הארכת החוזה האחרונה שלי", אמר קרוס במסיבת העיתונאים הרשמית. "לא חשבתי אף פעם על עזיבה, אלא רק לשנות את הסיטואציה בה הקבוצה נמצאת. אני רוצה לעזוב כאן כשאנחנו בטופ, כשאנחנו מנצחים". למעשה, קרוס האריך שנה אחת את החוזה, ואם יישאר עד סיום התקופה ימלאו יסגור 9 שנים במועדון.   

מאז שהגיע לבירה הספרדית מבאיירן מינכן ב-2014, קרוס הפך לחלק בלתי נפרד מההצלחה של המועדון. הגרמני, יחד עם קאסמירו ולוקה מודריץ' החזיקו את הקישור המדרידאי בדרך לשלוש זכיות רצופות בליגת האלופות. קרוס בן ה-29 שותף ב-233 משחקים בתקופתו במדריד, בהם כבש 13 שערים ובישל 59 נוספים.

הכוכבים הצעירים משגעים את היבשת. האזינו לפרק החדש של הנוסע המתמיד בהנחיית נדב יעקבי על התגליות של אירופה בעונה החולפת. אורח: דני פורת -->>