פארחו בכה: "תמיד האמנתי בקבוצה שלנו"

חגיגות בוולנסיה. מרסלינו אחרי הזכייה בגביע: "היום הכי מאושר בקריירה שלי"

מערכת אתר ערוץ הספורט  26.05.19 - 09:11
תחילת כתבה

11 שנה הם חיכו לתואר הזה והוא הגיע. ולנסיה זכתה אתמול (ראשון) בגביע המלך אחרי 1:2 על ברצלונה בבניטו ויאמרין והניפה אותו בפעם הראשונה מאז 2008. שבוע אחרי שהבטיחו את המקום בליגת האלופות בעונה הבאה, השחקנים חגגו עד אור הבוקר את הזכייה שהיתה הראשונה תחת הבעלים פיטר לים.

הקפטן דני פארחו שנפצע במשחק מירר בבכי ואמר: "זה היום הכי שמח שלי כוולנסיאני. בשביל משפחתי ובשבילי זה משהו בלתי ייאמן. אני כאן 8 שנים, עברתי רגעים רעים ואני חושב שמועדון כמו ולנסיה ראוי לשמחה כזאת. אין לי מילים, זה פשוט נפלא. אני רוצה להודות לאוהדים ולחברים שלי לקבוצה, למועדון ולמאמנים. עשינו היסטוריה בעונת ה-100 של המועדון".

פארחו הוסיף: "לא הייתי יכול לבקש עוד עבור בעונה הזאת. היא היתה יוצאת מהכלל. לא משנה מה, תמיד האמנתי בקבוצה הזאת והניצחון היום הוא לכולם. אני רוצה להודות במיוחד למשפחה שלי ולילדיי שעודדו אותי".

המאמן מרסלינו שחגג תואר ראשון בקריירה שלו אמר: "זה היום הכי מאושר בקריירה שלי. גמר ראשון, ניצחון ראשון. העונה שעברה היתה מצויינת, אבל את העונה הזאת פתחנו רע. לא היינו טובים והתוצאות לא הגיעו, אבל נלחמנו. מהסבל הזה הגענו מחוזקים למשחק של היום. השחקנים נתנו לי את האפשרות לנצח. האהבה שאני רוכש להם היא הדדית".