כפול מבארסה: השכר שהמתחרות יתנו לדה ליכט

פ.ס.ז' ויובנטוס מפתות את הבלם ההולנדי. את מי מהן יעדיף?

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.06.19 - 12:16
תחילת כתבה

נראה שמתייס דה ליכט הולך ומתרחק מברצלונה. ב"ספורט" הקטלאני פורסם הבוקר (שישי) שבאלופה הספרדית מבינים שהסיכויים לצירופו של קפטן אייאקס הולכים ופוחתים, לאור הצעות אטרקטיביות יותר מצד יובנטוס ופאריס סן ז'רמן.

על פי הסכומים שנחשפו בדיווח, בעוד ברצלונה מציעה לדה ליכט שכר שנתי בגובה שישה מיליון יורו, ההצעות של יריבותיה כפולות מכך, כאשר יובנטוס מציעה 10 מיליון יורו בעונה ופאריס סן ז'רמן 12 מיליון יורו . עוד נכתב כי למרות שהעדיפות העליונה של ההולנדי הייתה להצטרף לבארסה ולשחק לצד חברו פרנקי דה יונג, אך ההצעה מאלופת איטליה, בה הוא צפוי להיות שחקן הרכב, טרפה את הקלפים.

כזכור, אתמול הכחיש הסוכן מינו ראיולה את הפרסומים על כך שדה ליכט יצטרף לפאריס סן ז'רמן, ושהוא טס לבירת צרפת כדי לסגור את העסקה. כעת, למרות ההצעה המשתלמת יותר כלכלית מצד אלופת צרפת, נראה שקפטן אייאקס נוטה להעדיף את ההצעה מיובנטוס. ההולנדי רוצה לקחת חלק בפרויקט של הגברת הזקנה לזכייה בליגת האלופות בראשות כריסטיאנו רונאלדו, שפנה אליו אחרי גמר ליגת האומות בשבוע האחרוןוביקש מהבלם להצטרף ליובה.

למרות ההצעות האטרקטיביות יותר של יריבותיה, בברצלונה לא מתכוונים לשנות את ההצעה לדה ליכט, ומתכוונים להשאיר אותה עד הסוף. יחד עם זאת, באלופה הספרדית לא מאמינים שהיא תישא פרי, ומאוכזבים מכך שהם צפויים לאבד את הבלם, שנראה היה בדרך הבטוחה לקאמפ נואו.