"בארסה תיכנס למו"מ עם מסי על חוזה חדש"

הפרעוש חתום עד 2021. המטרה: להימנע מסאגה נוספת בקיץ

מערכת אתר ערוץ הספורט  22.07.19 - 18:40
תחילת כתבה

שנה וחצי אחרי שחתם על חוזה חדש עד 2021, ברצלונה רוצה להיכנס עם ליונל מסי למו"מ במטרה להאריך את החוזה, כך מדווחים ב-ESPN. המטרה של הקטאלונים היא להימנע מסאגה נוספת, כפי שהייתה בחתימה הקודמת, כאשר התאריך בו הוא היה אמור להפוך לשחקן חופשי התקרב והספקולציות חגגו.

מסי בן ה-32 נמצא בשנתיים האחרונות לחוזה שלו ובברצלונה רוצים שיחתום על החוזה העשירי שלו במועדון. הראשון, כזכור, נחתם ב-2004. למרות שבחוזה יש לברצלונה אפשרות להאריך אותו עד 2022, הנשיא ז'וזפ מריה ברתומאו רוצה לסכם על חוזה חדש, שיקשור אותו למועדון לארבע שנים נוספות, עד גיל 36.

ברתומאו, כך מדווחים ב-ESPN, יודע כי מלבד הפן הכלכלי, מסי רוצה גם להבטיח כי לצידו יעמוד הסגל הטוב ביותר, וצירופו של אנטואן גריזמן מאתלטיקו מדריד תמורת 120 מיליון יורו עזר. המטרה היא להחזיר את ליגת האלופות לארון הגביעים של המועדון, אותו הגביע שחמק מאז 2015, הזכייה האחרונה.

למרות דיבורים על כך שיגיע למועדון נעוריו, ניואלס, לקראת סוף הקריירה, לאחרונה התבטא מסי כי ירצה לסיים את פרק הכדורגל בחייו במדי ברצלונה. מלבד הפרעוש, גם איבן רקיטיץ', ארתורו וידאל ולואיס סוארס מסיימים את חוזיהם ב-2021, בעוד זה של רפיניה מסתיים בקיץ הנוכחי. שאר השחקנים חתומים על חוזים ארוכים יותר.