הקיץ הכי רע מזה 39 שנים: הצרות של ריאל

הבלאנקוס ספגו 16 שערים ב-5 משחקים. זידאן: מאמין בשחקנים

מערכת אתר ערוץ הספורט  01.08.19 - 16:04
תחילת כתבה

ריאל מדריד החזירה לעצמה קצת את הצבע ללחיים בזכות ניצחון 3:5 על פנרבחצ'ה במסגרת ההכנה לעונה החדשה, אבל היא עדיין צריכה להיות מודאגת במיוחד מתקופת ההכנה המאכזבת שלה.

למעשה, מדובר בתקופת ההכנה הכי גרועה של ריאל מדריד בקיץ מזה 39 שנים (!). הבלאנקוס ספגו לא פחות מ-16 שערים בחמישה משחקים (כולל 7:3 משפיל מאתלטיקו מדריד) וזה קרה להם בפעם הראשונה מאז שנת 1980 (אז הם ספגו 17 שערים).

למרות זאת, המאמן זינדין זידאן העדיף להתרכז בניצחון המעודד, שהגיע אחרי השפלה מול אתלטיקו מדריד והפסדים צורמים גם לטוטנהאם ולבאיירן מינכן. "רצינו לשנות דברים במשחק הזה", הסביר הצרפתי. "ניסינו לשחק במערך אחר שהוא 4:4:2, אבל בפועל הוא 4:4:1:1 עם איסקו או הזאר כשחקנים חופשיים. אני לא מרוצה מכך שספגנו שלושה שערים, אבל בטוח שעוד נשתפר. אלך עם השחקנים שלי עד המוות".

בינתיים, סאגה שעדיין לא מרפה ממנה היא סאגת גארת' בייל ועתידו הלא ברור במועדון. הכוכב הוולשי לא לקח חלק במשחק של הבלאנקוס במינכן ועל פי הדיווחים, נצפה משחק גולף באנגליה.

כשהמאמן זינדין זידאן נשאל על כך במסיבת העיתונאים בסיום הניצחון, הוא התחמק מתשובה חד משמעית: "אני לא אחראי לחיים הפרטיים שלו והם לא העסק שלי. אני מאמין שלמרות שהוא לא חלק מהקבוצה כרגע, הוא התאמן באופן אישי ולא שיחק גולף".