עו"ד של ניימאר נצפה מגיע למשרדי ברצלונה

המעבר מתקרב? נציגו של הברזילאי הכחיש: "אין קשר לפ.ס.ז'"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  12.08.19 - 14:33

תגיות: ניימאר

תחילת כתבה

האם חזרתו של ניימאר לברצלונה קורמת עור וגידים? לפי דיווח ב-TV3 מקטלוניה, אחד מעורכי דינו של הכוכב נצפה היום (שני) מגיע לקאמפ נואו. מדובר בחואן דה דיוס קרספו, שהיה מי שהפקיד לפני שנתיים את תשלום סעיף השחרור בגובה 222 מיליון יורו, שהעביר את הברזילאי לפאריס סן ז'רמן. הוא נצפה יחד עם אריידו בראידה, שמשמש כיועץ להנהלת הקבוצה.

עם זאת, קרספו דאג להכחיש את השמועות: "אני פה בשביל לקוח אחר, אין לזה קשר לפ.ס.ז'". יש לציין שהעו"ד הספרדי נחשב למומחה גדול למשפט ספורט, להעברות וסוגיות משפטיות בינלאומיות עם פיפ"א, אופ"א וה-CAS (ביה"ד הבינלאומי לספורט), כך שהגעתו לברצלונה עשויה להיות גם מסיבות אחרות. למעשה, הוא מונה לראשונה על ידי בארסה ב-2014 כדי להתמודד עם הסנקציות שהוטלו על המועדון בעקבות פרשת ההחתמות הלא חוקיות של שחקנים קטינים.

לפי דיווח בטלוויזיה הספרדית, ברצלונה רוצה לצרף את ניימאר בעסקה שתכלול חילופי שחקנים בלבד, בעוד פ.ס.ז' מעדיפה לצרף קוטיניו בנוסף לסכום כספי. עוד אתמול פורסם ברדיו מונטה קרלו שבארסה תאיץ את המגעים מול פ.ס.ז', לאחר שבבירת צרפת הסכימו לכלול שחקן נוסף בעסקה, והשם הבכיר הוא קוטיניו.

במקביל, גם ריאל מדריד לא מוותרת על צירופו של הברזילאי ולפי "Le10Sport" הצרפתי, היא מוכנה להציע לצרפתים 120 מיליון יורו בנוסף לחאמס רודריגס, שלא נכלל בסגל למשחק ההכנה ברומא. פ.ס.ז' מצידה מעדיפה דווקא את איסקו, דבר שלא מוצא חן בעיני זינדין זידאן, שבונה העונה על הקשר הספרדי. עוד נכתב שאלופת צרפת מוכנה לכלול בעסקה את אחד משני השוערים, קיילור נבאס או טיבו קורטואה.

ב"חוגונוס" פורסם שריאל מדריד תמתין לברזילאי עד השבוע האחרון של אוגוסט, מאחר שהיא מעדיפה למכור קודם את גארת' בייל, חאמס רודריגס ומריאנו כדי לממן את העסקה. על פי הדיווח, הקבוצה מבירת ספרד תציע לברזילאי שכר שנתי בגובה 38 מיליון יורו.