דיווח: זידאן בונה על חאמס לעונה הקרובה

הקשר יישאר בריאל מדריד. המאמן בולם את רכישת ואן דה בייק

מערכת אתר ערוץ הספורט  15.08.19 - 17:41
תחילת כתבה

אחרי פתיחה מוצלחת ומבטיחה, קשה לומר שהקיץ של ריאל מדריד היה משביע רצון. תוצאות רעות במשחקי ההכנה לצד הכישלון לצרף את המטרה הבכירה של זינדין זידאן, פול פוגבה, גרמה לשינוי בתוכניות של המאמן הצרפתי לקראת העונה הקרובה, ואחת מהן היא בנוגע לחאמס רודריגס.

הקולומביאני לא היה בתוכניות של זידאן לעונה הקרובה, אך ריאל מדריד גם לא הצליחה למכור אותו לאתלטיקו מדריד או לנאפולי. בנוסף, ההבלאנקוס לא צירפו אף קשר הקיץ וכעת, לפי דיווח ברדיו "קופה", המאמן שינה את יחסו לחאמס. המשמעות היא שהצרפתי בונה עליו לעונה הקרובה וכבר לא מתכנן למכור אותו הקיץ.

הישארות של חאמס בבירת ספרד ככל הנראה מרחיקה את הגעתו של דוני ואן דה בייק. לפי "מארקה", ריאל מדריד כבר סיכמה את פרטי ההעברה עם הקשר ועם אייאקס, וכל מה שנותר לאישור העסקה הוא הסכמתו של זידאן. עם זאת, המאמן לא מתלהב לצרף את ההולנדי מאחר שמבחינתו יש לו מספיק שחקנים בעמדה הזו, והיחיד מבחינתו שיוכל לשדרג את הקבוצה, הוא פול פוגבה.

רק בשבוע האחרון המועדון וחאמס חזרו לעקוב אחד אחרי השני ברשתות החברתיות, ועדות נוספת להישארותו של הקולומביאני היא שבחנות הרשמית של המועדון החלו למכור חולצות שלו לעונה הקרובה, עם המספר 16. מי שיהיו מרוצים מההחלטה הם האוהדים, שמביעים תמיכה מוחלטת בחאמס. בסקר שנערך ב"אס", בו הצביעו מעל 83 אלף גולשים, כ-82 אחוזים תומכים בהישארותו, לעומת 18 אחוזים שמתנגדים.