ראמוס: "כבר לא בוכים על העונה שעברה"

בריאל מרוצים מהניצחון על סלטה. זידאן: "בייל יישאר"

מערכת אתר ערוץ הספורט  18.08.19 - 07:30
ריאל כבר לא בוכה על העונה שעברה (getty)
ריאל כבר לא בוכה על העונה שעברה (getty)
תחילת כתבה

זה היה קיץ ארוך ומלא בשמועות סביב עתידו של גארת' בייל בריאל מדריד. האם יילך לפרמייר ליג, אולי יעבור במסגרת עסקת חילופים. אבל אם היו ניסיונות כאלה, ברור לחלוטין שהם נגמרו.

הוולשי פתח אמש (שבת) את העונה בניצחון 1:3 של הבלאנקוס על סלטה ויגו, ומאמן הקבוצה, זינדין זידאן, היה נכון להבהיר בסיום, למי שעוד היה לו ספק: הוא נשאר. "דיברתי עם גארת לפני המשחק, והבהרתי לו שכל מה שדרוש לו הוא ריכוז. הוא איתנו ב-100%, והוא חושב רק על כיצד לעזור לקבוצה להצליח ולנצח העונה".

אחרי קיץ עם לא מעט כותרות וספקולציות, הגיע זמנה של ריאל מדריד לדבר כדורגל. והערב (שבת), היא דיברה חזק: למרות שהיו יותר מחצי שעה בנחיתות מספרית, הבלאנקוס לא התקשו להביס את התכולים ולהשיג ניצחון ראשון עונה בלה ליגה.

"רצינו לפתוח את העונה בדרך הטובה ביותר", אמר בסיום הקפטן סרחיו ראמוס, "התוצאה היא הוגנת עבורנו. הדבר הכי חשוב הוא שהשגנו את המטרה. אנחנו לא מבכים יותר את העונה שהיתה, גם לא חוגגים על הישגי העבר. אנחנו מתחילים מאפס".

"זה לא היה פשוט, אבל זו תוצאה טובה עבורנו", המשיך המאמן הצרפתי. "אנחנו שמחים כי הצלחנו לצאת עם נקודות ממגרש קשה, שלא הרבה נקודות יחזרו ממנו מנצחות. לא השגנו תוצאות בקדם העונה, אבל עשינו עבודה טובה מאוד, וראינו את זה היום. מה שהיה חשוב לי אלה המשחקים התחרותיים".

באשר לפציעתו של אדן הזאר, שלא ערך הערב את הופעת הבכורה שלו במדי ריאל בליגה, ענה זידאן: "זה חוסר מזל עבורנו, אבל הצלחנו להתמודד עם שחקנים חדשים. ויניסיוס, גארת' (בייל) וקארים (בנזמה) פתחו בחלק הקדמי, וכולם שיחקו מצוין. כולנו מרוכזים אך ורק במחשבה של העונה, גם גארת', גם חאמס.. כולם".

כשנשאל האם ההרחקה של מודריץ' פירושה שיצרף קשר חדש, הוא ענה בחיוך: "הנה, התחלנו שוב... אנחנו נעשה מה שצריך עם השחקנים שיש לנו".