"פ.ס.ז' דחתה את הצעת בארסה על ניימאר"

הצרפתים רוצים סכום כסף גבוה יותר עבור השאלת הברזילאי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.08.19 - 22:27

תגיות: ניימאר

תחילת כתבה

הסאגה סביב עתידו של ניימאר מסרבת להסתיים: על פי דיווח הערב (שלישי) בספרד, פאריס סן ז'רמן דחתה את הצעתה האחרונה של ברצלונה לקבל את הכוכב הברזילאי בהשאלה, עם חובת רכישה בסיום העונה. לפי המידע החדש, הפריזאים דורשים סכום כסף גבוה יותר עבור השאלתו של ניימאר, וכן עבור העברתו הרשמית בקיץ הבא.

לפי דיווח מוקדם יותר, ברצלונה הגישה הצעה של 190 מיליון יורו עבור הברזילאי, כאשר היא תשלם העונה 40 מיליון על ההשאלה וב-2020 תשלם 150 מיליון על הרכישה. כעת מדווח כי בברצלונה מבינים שהסירוב של אלופת צרפת הוא חלק ממשא ומתן, וכי במועדון מצפים מפאריס סן ז'רמן לעשות את הצעד הבא במגעים.

כידוע, הקטאלונים מגלים עניין בניימאר כבר זמן רב והמזכיר הטכני, אריק אבידל, אף היה בפאריס כדי לקדם את המו"מ בין המועדונים. עם זאת, בפ.ס.ז' לא התלהבו מההצעה של בארסה ואחרי שפיליפה קוטיניו עבר לבאיירן מינכן, הסיכוי של ניימאר לחזור לקאמפ-נואו קטן עוד יותר. הפריזאים בכל מקרה מעדיפים למכור את הברזילאי לבלאנקוס, שגם הם מכינים הצעה אחרונה אחרי שיחות בין נציגי המועדונים במהלך סוף השבוע.

במקביל, גם פלורנטינו פרס מעוניין להחתים את ניימאר, שחמק ממנו פעמיים בעבר. במדריד משוכנעים שהחתמתו של אדן הזאר לא מספיקה ושדרוש רכש גדול נוסף. בפ.ס.ז' ביקשו לקבל את ויניסיוס כחלק מהעסקה, מה שנתקל בסירוב מצד ריאל. גם שמותיהם של רפאל וראן, חאמס רודריגס, קיילור נבאס, איסקו וכרים בנזמה עלו, אם כי לפחות בכל הנוגע לאחרון, הסיכוי שזינדין זידאן יוותר עליו שואף לאפס.