דיווח: פ.ס.ז' הציבה אולטימטום לברצלונה

רוצה הצעה סופית היום. המחלוקת: חובת רכישה ב-170 מ' יורו

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  23.08.19 - 16:47
תחילת כתבה

האם אחרי קיץ ארוך במיוחד, סאגת עתידו של ניימאר תוכרע בסוף השבוע הקרוב? לפי מספר דיווחים בקטלוניה, פאריס סן ז'רמן רוצה לסיים את הסיפור בהקדם ודורשת מברצלונה להגיש היום את הצעתה האחרונה על הברזילאי. הסיבה לכך היא שאלופת צרפת רוצה שיישאר לה טווח זמן ארוך מספיק כדי לצרף מחליף לכוכב, וכן להפעיל לחץ על בארסה להעלות את ההצעה.

לפי הדיווחים, נכון לעכשיו, נראה ששתי הקבוצות הגיעו להעברתו של ניימאר במתווה של השאלה, אך בעוד פ.ס.ז' דורשת לכלול חובת רכישה בגובה 170 מיליון יורו, ברצלונה לא מסכימה ומנסה להרוויח זמן. בינתיים, במועדון מספרים שהנשיא ז'וזפ מריה ברתומאו טרם עשה צעד מכריע בנושא.

ברצלונה מצידה, מצפה שניימאר עצמו יצהיר בפומבי על רצונו לחזור לקאמפ נואו, במטרה לקדם את העניין וכן לחסום מעבר אפשרי ליובנטוס או לריאל מדריד שהביעו בו עניין. מנגד, הברזילאי העביר באמצעותו מסר לאלופת ספרד לפיו הוא לא מרוצה מההצעה ודורש אחת גבוהה יותר, כך שנותר להמתין לראות מי ינקוט ראשון בצעד.

לפי העיתונאי הספרדי ז'וזפ פדררול, ניימאר דורש מברצלונה שכר של 35 מיליון יורו נטו לעונה בחוזה ל-5 שנים, כך שעלותה הכוללת של העסקה צפויה לברצלונה לא פחות מ-350 מיליון יורו.

עוד טען פדררול שריאל מדריד מאמינה פאריס סן ז'רמן תסרב שוב לברצלונה, וגם לפי דיווח ב"מארקה", בבירת ספרד בונים על מערכת היחסים הרעועה בין ברצלונה לפ.ס.ז' כדי להנחית אצלם את הכוכב הברזילאי, וכן שנציגי הבלאנקוס הגיעו לפאריס על מנת לדון בפרטי עסקת העברתו של ניימאר.

אז מה ריאל מתכוונת להציע לפ.ס.ז'? ישנם כמה שחקנים שהבלאנקוס לא יהססו לוותר עליהם לטובת ניימאר ביניהם חאמס רודריגס, גארת' בייל וגם קיילור נבאס שמאוכזב ממעמדו. אמש דווח ב"ל'אקיפ" שכל השלושה הוצעו לאלופה הצרפתית בתוספת 100 מיליון יורו, אבל היא סירבה.

הצביעו בסקר>>>