דיווח: דמבלה יעבור לפ.ס.ז' כחלק מעסקת ניימאר

חבר הנהלת בארסה טען: "אנחנו מתקרבים לסיכום". העדכונים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  27.08.19 - 23:01
תחילת כתבה

פחות משבוע לסיום חלון ההעברות, וברצלונה עדיין לא ויתרה על האפשרות להחזיר הקיץ את ניימאר לשורותיה, ומשלחת מטעם המועדון טסה הבוקר (שלישי) לצרפת, במטרה להגיש הצעה סופית, שתשכנע את פאריס סן ז'רמן לוותר על הברזילאי. כל הדיווחים וההתפתחויות בעסקה המתגבשת:

22:57: ב-"RAC" הקטאלני דווח שכעת עסקת העברתו של ניימאר תכלול את עוסמן דמבלה. החלוץ, כמובן, יצטרך להסכים לעזוב לפאריס ובינתיים הוריד ברשתות החברתיות את התואר "שחקן ברצלונה".

20:38: חבר הנהלת ברצלונה, חאבייר בורדאס, אמר לתקשורת הספרדית לאחר הפגישה: "עדיין אין הסכם, המו"מ עדיין מתנהל. אנחנו קרובים יותר".

18:10: הפגישה בין הצדדים הסתיימה, עדיין ללא הסכם.

18:05: האם לדעתכם ניימאר יחזור לברצלונה בסופו של דבר? ענו על הסקר! 

 

17:44: לפי העיתונאי אדריאן סאנצ'ס, ההעברה עשויה להיות רשמית כבר בשעות הקרובות, או מחר לכל המאוחר.

17:40: עוד נטען בפריזיאן שנאסר אל חלאיפי לא נכח בפגישה, אך כן הסוכן הישראלי, פיני זהבי, שמשמש כמתווך של השחקן.

17:30: גם לפי "לה פריזיאן" שני המועדנים עובדים על מתווה של רכישה, ולא של השאלה כפי שפורסם עד כה. לפי הדיווח, ברצלונה מציעה 170 מיליון יורו על ניימאר בשני תשלומים, אך טרם הושג הסכם בין המועדונים.

17:19: ב"אל מונדו", פורסם ששנציגי ברצלונה ופ.ס.ז' מנהלים שיחות לגבי מתווה ההעברה. אלופת צרפת עשויה להסכים לסכום העברה של 160 יורו בשני תשלומים שווים של 80 מיליון יורו. בארסה מצידה, מנסה במקביל למכור שחקנים כדי לחסוך בעלויות, והמועמדים לעזוב הם איבן ראקיטיץ', ארותו וידאל, עוסמאן דמבלה וסמואל אומטיטי.

16:35: במקביל, הברזילאי הולך ומתרחק מריאל מדריד. לפי דיווח ב"חוגונס", בבירת ספרד מעריכים את עלותה הכוללת של העסקה כ-500 מיליון יורו ומגדירין זאת כטירוף. גם היסטוריית הפציעות של ניימאר גורמת להסתייגויות בסנטיאגו ברנבאו.

8:30: למרות ההצעה, בתקשורת הספרדית נטען שבברצלונה אופטימיים מאד בנוגע לחזרתו של ניימאר, למרות שפ.ס.ז' תעדיף שלא למכור להם אותו בעקבות היחסים העכורים בין המועדונים. ייתכן כי הכנסת עוסמאן דמבלה לעסקה תגרום לאלופת צרפת להשתכנע יותר, למרות שעל פי הדיווחים החלוץ מכחיש כי הוא יעזוב את בארסה.

7:00: גם לפי "לה פריזיאן", ההצעה של ברצלונה דומה לזו שהגישה לפ.ס.ז' בסוף השבוע האחרון: שאילתו של ניימאר לעונה עם אופציית רכישה בגובה 170 מיליון יורו, אך התוספת המעניינת היא שעוסמאן יעשה את הדרך ההפוכה, גם הוא בהשאלה. מנגד, נטען שאלופת צרפת דורשת 100 מיליון יורו על הברזילאי, בנוסף לנלסון סמדו ולדמבלה.

6:20: לפי "מונדו דפורטיבו", המתווה כולל את העברתו בהשאלה של ניימאר לברצלונה, עם אופציה לרכישה תמורת 170 מיליון יורו בקיץ 2020, שתהפוך לחובת רכישה ב-2021.

6:00: המשלחת כוללת את המנכ"ל אוסקר גראו, יחד עם חבר ההנהלה חאבייר בורדאס והמזכיר הטכני, אריק אבידל. מצד פ.ס.ז' יגיע המנהל המקצועי, לאונרדו, אך ללא הבעלים נאסר אל חלאיפי וכמובן נציגיו של השחקן.