רופא קולומביה לשעבר: "חאמס לא בסדר בראש"

ביקורת על הקשר: "מסדר גבות במקום להתאמן". איסקו נפצע וייעדר בין שבועיים לשלושה. פציעה עשירית לריאל מדריד ב-49 ימים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.08.19 - 12:25
תחילת כתבה

אחרי שלא היה כלל בתוכניות של זינדין זידאן לעונה, נראה היה שדברים החלו להסתדר שוב לחאמס רודריגס שנשאר בריאל מדריד, והוא פתח במשחק נגד ויאדוליד והיה אחד משחקניה הבולטים. לצערו של הקולומביאני, הוא נפצע במחצית השנייה, ויחמיץ לפחות את המחזור הקרוב נגד ויאריאל.

אם תשאלו את רופא נבחרת קולומביה לשעבר, הקטור פאביו רואיס, לבלאנקוס יש בהחלט סיבה לדאגה בנוגע לחזרת הקשר: "הבחור הזה לא מפוקס. במקום לעבוד לקראת העונה החדשה, הוא הלך לסדר את הגבות והשיער, בזמן שהוא היה צריך להתאמן. קבוצות גדולות כמו ריאל מדריד מצפות למקצוענות, שהשחקנים יהיו מוכנים, אבל הבחור הזה לא בסדר בראש".

בנוסף, רואיס טען שפציעתו של חאמס הייתה צפויה: "שחקן שמבלה חודשים מחוץ למגרשים, ממסיבה למסיבה, איך הוא מגיע לעונה? הוא יישאר בהתחלה, אבל אם הוא היה מתכונן כראוי, הוא לא היה סובל משום דבר. כבר חזיתי שזה ישתבש, כי הוא לא עובד".

הרופא השווה את חאמס לחברו לשעבר בריאל מדריד, כריסטיאנו רונאלדו: "רונאלדו לקח שבוע חופש, שט על יאכטה עם המשפחה ליוון, ובשבוע לאחר מכן כבר 15 איש עזרו לו להתכונן לעונה. הוא השחקן הכי מקצוען שאני מכיר. חאמס סיים את המונדיאל פצוע, שכר מטוס, הלך לים ונרגע".

יש לציין שלאורך כל הקיץ פורסם בתקשורת המדרידאית שחאמס רודריגס עובד קשה מאי פעם בקדם העונה, במטרה להרשים את זינדין זידאן, ובמועדון נותר רק לקוות שהפעם הדברים יהיו שונים, כדי שהקשר יגיע מוכן למשחק נגד לבאנטה אחרי פגרת הנבחרות.

בינתיים, בנוסף לחאמס, רשימת הפציעות של ריאל מדריד ממשיכה להתארך והמצטרף הנוסף הוא איסקו, לאחר שבהודעה שפרסם המועדון נכתב שהקשר הספרדי סובל ממתיחה בשריר הירך הדו-ראשי, ועל פי ההערכות ייעדר בין שבועיים לשלושה.

מדובר בחדשות רעות במיוחד עבור זידאן, מאחר שמדובר בפצוע העשירי שלו ב-49 הימים האחרונים, אחרי מרקו אסנסיו, לוקה יוביץ', אדן הזאר, פרלאן מנדי, בראהים דיאס, טיבו קורטואה ורודריגו. רובן המכריע של הפציעות הן פציעות שריר, ואין ספק שמדובר בנתון שמאמן הכושר החדש, גרגורי דופון, יצטרך לקחת לתשומת ליבו.