בלב הסערה: המאבק של ריאל ובארסה על פביאן

הבלאנקוס הביעו עניין בקשר נאפולי. אריקסן מתכונן למעבר?

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.10.19 - 08:00
תחילת כתבה

ריאל מדריד עשתה כמה רכישות מסקרנות בקיץ האחרון, אבל נכון לרגע זה אף אחד מהם לא באמת מניב פירות על כר הדשא וזה מוביל את זינדין זידאן לחפש את הרכש הבא. הבוקר (שני) הפוטבול איטליה דיווח שהבלאנקוס ייכנסו למירוץ להחתמת קשרה של נאפולי, פביאן רואיס, כבר בקיץ, כשהתחרה העיקרית היא לא אחרת מאשר ברצלונה.

הקשר בן ה-23 עבר בקיץ 2018 לאיטליה תמורת 30 מיליון יורו לאחר קדנציה מוצלחת בריאל בטיס ומאז רק משתפר ממשחק למשחק. לאחרונה אף מקבל את הבמה בנבחרת ספרד וכעת החלו השמועות על חזרתו לארץ מולדתו.

הבעיה שעומדת בפני ריאל היא הקשר המתוח עם נאפולי, זאת לאחר הסחבת בניסיונות להעביר לשורותיהם את חאמס רודריגס בקיץ האחרון, כשההערכות הן שהיא תנסה לשים רגליים למהלך, כשברצלונה בינתיים ממתינה מעבר לפינה. בחוזה של הקשר אין סעיף יציאה נכון לרגע זה, מה שאומר שהמו"מ יתקיים מול הבעלים ישירות.

שחקן נוסף שעשוי להגיע כבר בינואר הוא כריסטיאן אריקסן. היכולת הטובה של ואלוורדה לא נעלמה מעיניו של המאמן הצרפתי וזה נתן לו קצת חומר למחשבה, אבל בהתחשב במרדף אחר הכוכב הדני בקיץ, נראה כי ריאל תעשה מאמץ נוסף על מנת להנחית אותו בסנטיאגו ברנבאו.

החדשות הטובות מבחינת הבלאנקוס הן שלא אמורה להיות בעיה תקציבית כדי לבצע את המהלך. הקשר הדני, שהגיע לטוטנהאם מאייאקס ב-2013, כבר הכפיל את חוזהו פעם אחת ומרוויח כארבעה מיליון יורו לעונה. כשנשאל להארכת חוזה בארבע עונות נוספות ולהעלאה מפתה נוספת של שני מיליון יורו לעונה, סירב אריקסן, כך טוענים ב'אס'. על פי הדיווחים, לריאל מדריד לא תהיה בעיה להשוות את הסכום שהוצע לו.