22:00: מודריץ' ובייל מחוץ לסגל ריאל

הבלאנקוס יתארחו במאיורקה, הקשר והחלוץ פצועים

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.10.19 - 16:50
תחילת כתבה

בצל דחיית הקלאסיקו, ריאל מדריד תשוב מחר מפגרת הנבחרות לליגה הספרדית. החבורה של זינדין שידאן תתארח במאיורקה, במטרה לשמור על המקום שלה בפסגת "לה ליגה" גם אחרי המחזור התשיעי.

המאמן הצרפתי ייאלץ להסתדר ללא לוקאס ואסקס, לוקה מודריץ' וגארת' בייל הפצועים שלא התאמנו, בעוד רפאל וראן, טיבו קורטואה וטוני קרוס התאמנו, אך נמצאים בספק. נראה שדחיית הקלאסיקו בהחלט תועיל לבלאנקוס, מאחר שאחרי המשחק נגד גלאטסראיי בליגת האלופות ביום שלישי, המשחק הבא שלהם יהיה רק שמונה ימים לאחר מכן, נגד לגאנס ב-30 באוקטובר.

במסיבת העיתונאים לקראת מחר, זידאן התייחס לתאריך הקלאסיקו: "נשחק מתי שיגידו לנו ונהיה מוכנים אם התאריך ישתנה. אני יודע שיש דיון גדול סביב הנושא, אבל כמאמן התפקיד שלי הוא להיות מוכן למתי שיגידו. יש לי את ההעדפה שלי, אבל לא אגלה אותה. אנחנו יודעים שזה יכול להיות ב-7 או ב-18 בדצמבר".

המאמן חזר לאחרונה מחופשה בדובאי, בה צולם משוחח עם פול פוגבה, שכידוע, היה היעד מספר 1 שלו לחיזוק הסגל הקיץ האחרון. עם זאת, זיזו הבהיר: "זה היה צירוף מקרים טהור. הוא היה שם וגם אני. לא אגיד על מה דיברנו, אבל אנחנו מכירים הרבה זמן. יש הרבה אפשרויות אבל יש לנו את הסגל שלנו. ינואר? נוכל לצרף רכש עד סוף החודש, אבל מה שמשנה זה מה שנעשה מחר. אי אפשר לחשוב על חיזוק, זה רחוק מאוד".

מי שיהיה במוקד, למרות שעדיין לא ברור אם יפתח במשחק, הוא טאקפוסה קובו. הכישרון שכונה "מסי היפני", והושאל הקיץ מריאל מדריד למאיורקה, התראיין ב"מארקה" לקראת המשחק נגד קבוצת האם שלו ואמר: "גם אם לא הייתי מושאל, לשחק נגד ריאל מדריד זה עדיין חשוב מאוד. אני צריך להוכיח למה באתי למאיורקה במקום לשחק בקסטייה. זידאן מאמן טוב מאוד, וקצת התרגשתי שראיתי כמה הזאר טוב במציאות".

למרות שהוא שייך לריאל מדריד, כשקובו נשאל מי האליל שלו, הוא לא היסס לענות: "מסי. אני לא יודע בן כמה הוא, אבל זה מדהים שהוא ממשיך להבקיע כל כך הרבה. הייתי רוצה לשחק נגד פוגבה ולדבר איתו. השחקן הצעיר הטוב ביותר? אמבפה, בפער. הוא הכי טוב שיש".

גם זידאן הביע את שביעות רצונו מההשאלה של קובו למאיורקה: "מה שטוב בשבילו זה שהוא משחק, ומשחק טוב. אני שמח בשבילו כי זו הייתה החלטה שלו ואני מרוצה ממה שהוא עושה עם הקבוצה שלו".