בארסה תשלם עוד 15 מיליון יורו על גריזמן

המטרה: להימנע מעימות משפטי עם אתלטיקו על סכום ההעברה. בנוסף, האלופה קיבלה זכות ראשונים על חמישה שחקנים, בין השאר סאול וחימנס

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.10.19 - 07:53
תחילת כתבה

האם הסכסוך בין אתלטיקו מדריד לברצלונה על העברתו של אנטואן גריזמן יגיע בקרוב לסיומו? על פי דיווח בספרד, הקטאלונים החליטו לשלם לקולצ'ונרוס עוד 15 מיליון יורו על מנת להביא לסיום הסאגה.

כזכור, באתלטיקו טענו כי בשל העובדה שברצלונה פנתה לגריזמן לפני ה-1 ביולי, אז נכנס סעיף השחרור של הצרפתי לתוקף, עליה לשלם 200 מיליון יורו ולא 120 מיליון יורו, כפי ששולמו בסופו של דבר.

אתלטיקו טענה, בנוסף, כי יש לה מיילים המוכיחים כי הפנייה נעשתה לפני שהסעיף נכנס לתוקף. בברצלונה לא מעוניינים שהנושא יגיע לבית המשפט ולכן, כך על פי הדיווח, מוכנים לשלם 15 מיליון יורו נוספים שאולי יביאו לסיום הפרשה.

בנוסף, בתמורה לסכום ששילמה ברצלונה תקבל בתמורה זכות ראשונים על חמישה שחקנים שגדול באתלטיקו, ועל פי דיווח ב"אס", מדובר בין השאר בחוסה מריה חימנס ובסאול, שמות שלא אישרו בבירת ספרד.

כדי שבארסה תוכל לממש את האופציה, צריכים להתקיים שלושה תנאים: שהשחקן יביע את רצונו לעזוב, שאתלטי תהיה מוכנה למכור אותו ושמועדון שלישי יציע עליו הצעה שהקולצ'ונרוס יקבלו. במקרה כזה, אתלטיקו תהיה חייב ליידע את ברצלונה כדי שתוכל להשוות את ההצעה.

גריזמן, בינתיים, התחיל להיכנס לכושר בברצלונה וב-0:3 בחוץ על אייבאר אף כבש ובישל בדרך למקום הראשון בטבלה. הקטאלונים ינסו להשיג ניצחון שישי ברציפות בכל המסגרות כאשר יתארחו אצל סלביה פראג ברביעי הקרוב במסגרת ליגת האלופות.