מרסלו: "ניצחנו למרות המכות, הקור והגשם"

בריאל מדריד התלוננו על התנאים אצל אלאבס. זידאן: "קשה לשחק פה כדורגל"

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.11.19 - 21:27
לראשונה העונה: שני ניצחונות חוץ רצופים (getty)
לראשונה העונה: שני ניצחונות חוץ רצופים (getty)

תגיות: ליגה ספרדית

תחילת כתבה

יממה לפני המפגש המסקרן בין אתלטיקו מדריד לברצלונה, ריאל מדריד הפעילה לחץ על היריבות לצמרת עם 1:2 על אלאבס. הבלאנקוס נעזרו בשערים של סרחיו ראמוס ודני קרבחאל ופתחו פער של שלוש נקודות על האלופה. בפעם הראשונה העונה, ריאל השיגה שני ניצחונות חוץ ברציפות.

בסיום המשחק, שחקני הקבוצה דיברו בעיקר על הקושי להשיג את שלוש הנקודות. מרסלו אמר: "באצטדיונים כאלה, אנשים נותנים הכל נגד מדריד, אבל היום היינו בסדר. שיחקנו טוב מול האגרופים, הבעיטות, הגשם והקור. זה היה משחק קשה, ידענו שככה יהיה. אבל אלה המשחקים שבזכותם זוכים באליפות. בליגה כזו תחרותית כל הניצחונות חשובים".

זינדין זידאן שהיה בסכנת פיטורים עד לא מזמן, התייחס לתקופה האחרונה: "זו עונה ארוכה מאוד. יש הרבה משחקים וכולם חייבים לתרום. ידענו שזה אצטדיון קשה, דומה לזה שבאייבר. התרומה של כולם הייתה אדירה. ידענו שאנחנו הולכים לסבול, שלוש הנקודות האלה חשובות מאוד. האוהדים היו נגדנו, הגשם, הקור. היה קשה מאוד. קשה לשחק פה כדורגל". 

גם אלפונס אראולה שקיבל את הצ'אנס בהרכב, הגיב לתנאים הקשים: "בגשם כזה, תפקיד השוער אפילו יותר קשה. ספגתי גול אבל ניצחנו. השינויים של זידאן? אנחנו תמיד חייבים להיות מוכנים ומרוכזים".