בייל על שריקות הבוז: "לא מתרגש מזה"

הוולשי שלח רמז לטוטנהאם: "ההחתמה של מוריניו - הצהרה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  04.12.19 - 15:47
תחילת כתבה

מערכת היחסים בין גארת' בייל לריאל מדריד אף פעם לא היתה מהמשובחות. למעט העונה הראשונה, שבה הוולשי הרשים מאוד בברנבאו, עושה רושם שבין הקהל המדרידאי לבין הסופרסטאר נוצר קצר, שלא אפשר חיים משותפים. אבל לשיא הגיעו הדברים בחודש האחרון: הוולשי נתפס חוגג אחרי ההעפלה של וויילס ליורו 2020, עם דגל עליו רשומה הכתובת "וויילס. גולף. מדריד. בסדר הזה", חולל סערה ואף ספג שריקות בוז.

לראשונה מאז התקרית, בייל הגיב לשריקות הבוז. בראיון שנתן לרשת "BT Sport", הוא הודה: "כשזה קרה בפעם הראשונה, הייתי קצת בהלם, אבל ככל שהתבגרתי זה קרה לי פעם או פעמיים, ואתה לומד איך להתמודד עם זה. עכשיו אני פשוט מנפנף את זה הצידה".

בייל הקפיד לא להתרגש מהקריאות כנגדו: "המטרה שלי עכשיו היא לעבוד קשה ולהוכיח לאוהדים מה אני מסוגל לעשות. בסופו של דבר, השריקות האלה נפסקות ואתה ממשיך עם הקריירה שלך כרגיל".

וככל שמעמדו של בייל במדריד מתערער, גוברות גם השמועות על חזרה לפרמייר ליג, וספציפית לקבוצה בה הפך לכוכב: טוטנהאם. הגעתו של ז'וזה מוריניו חיזקה את השמועות, שהיו גם קודם, לגבי קאמבק ללונדון - ובייל מתלהב: "ההבאה של מוריניו היא הצהרה נהדרת מהמועדון. מדובר בווינר גדול. טוטנהאם היא מועדון שרוצה להגיע להישגים, ואין שותפות טובה יותר".