צפו: אלפים בטקס הארכת החוזה של חואקין

קשר בטיס היה המום ממפגן האהבה: "לא מגיע לי כל הדבר הזה". הנשיא: "כולם רוצים להיות כמוהו"

מערכת אתר ערוץ הספורט  30.12.19 - 18:39
תחילת כתבה

כשמדברים על רגש, אהבה לסמל וזהות, אחד השמות הבולטים בכדורגל העולמי הוא הקשר של בטיס, חואקין. הספרדי בן ה-38, שחזר ב-2016 לקבוצת נעוריו, לאחר תשע שנות גלות בוולנסיה, מלאגה ופיורנטינה, ריגש היום את אוהדי הקבוצה מסביליה, כשהאריך חוזה עד 2021.

הארכת החוזה של חואקין היא לא דבר של מה בכך עבור המועדון האנדלוסי, כעדות לכך, כ-7,000 אוהדים הגיעו לאצטדיון הביתי בבניטו ויאמרין על מנת לחגוג את המאורע, והקשר, שאף היה חתום על שלושער השנה לא נשאר אדיש. "זאת תחושה מדהימה, זה אחד הימים המאושרים בקריירה שלי", אמר השחקן, והוסיף בצניעות: "לא מגיע לי כל הדבר הזה".

קשר נבחרת ספרד לשעבר הוסיף: "הסוד שלי? אני מקבל אהבה על בסיס יומי. זה נותן לי כוח להתלבש וללכת לאימונים ולהרחי את הדשא. לא הייתי מחליף את זה בשום דבר אחר. אני רוצה להנות ממה שיש ואני יודע שאין לי עוד הרבה זמן".

נשיא בטיס, אנחל הארו, פרגן גם הוא לשחקן: "אנחנו רוצים להודות לו על כל מה שנתן ועוד ייתן לבטיס. כולם רוצים להיות כמו חואקין; זאת אמנות, כישרון, עבודה קשה ונדיבות".

מעבר לחגיגת החתימה, חואקין נדרש לענות מי השחקן הכי טוב איתו הוא שיחק, והבחירה שלו הייתה דווקא שחקן שלא לבש את מדי בטיס: "זאת בחירה קשה לבחור מי הכי טוב, אבל אני יכול לומר שהשחקן שהיה בשבילי דמות לחיקוי הוא ראול, שמחתי לחלוק איתו חדר ההלבשה בנבחרת ספרד". יחד עם זאת, שחקנה של בטיס הפציר שאינו מתחרט לרגע שלא שיחק בריאל מדריד, על אף שהיו הצעות בעבר.