"פאייה וארבעה כרטיסים ב-2,500 יורו"

הפריצה למועדון וסאגת הסמל. טירוף באיביזה לפני בארסה

אסף לירן
אסף לירן  22.01.20 - 14:10
תחילת כתבה

זה היה ביום ראשון בלילה. השקט הופר במשרדי המועדון של איביזה כששני אלמונים פרצו פנימה עם קפוצ'ונים ויצאו עם השלל הבא: כסף ו-40 כרטיסים למשחק מול בארסה בגביע המלך. המשטרה המקומית פתחה בחקירה, אבל ראשי איביזה (הקבוצה) לא ביזבזו זמן ומיהרו לבטל את הכרטיסים שהפכו לדבר הכי מבוקש באי בימים האחרונים.

עד כמה מבוקש? יממה לפני כן 1,400 אנשים החליפו את המיטה החמה שלהם בביקור במשרד הכרטיסים כדי לתפוס מקום טוב בתור כבר מהלילה. המכירה החלה רק ב-10:00, אבל שעתיים לפני כן כבר כל הרחוב היה מלא אוהדים, שחטפו את הכרטיסים תוך 4 שעות. המחירים? 70 יורו למי שלא סוסיו, אבל ברחבי האי הם נמכרו גם ב-200 יורו.

היריבה האטרקטיבית וטירוף הכרטיסים גרמו לראשי הקבוצה להגדיל את אצטדיון קאן מיסס, שבו תתארח הערב (רביעי, 20:00) בארסה. בימים רגילים הוא מכיל 4,500 מקומות, אבל הפעם יידחסו לתוכו 6,445 אנשים. איך? הותקן יציע נוסף וזמני עוד ביום שישי. 350 כרטיסים הועברו לבארסה ו-200 הוקצו לאורחים ועיתונאים. "היינו יכולים למלא גם שני אצטדיונים", אמר נשיא איביזה, אמדאוס אלבו ואפשר להאמין לו. ככה זה כשאפשר להיתקל במודעות לא שגרתיות בעליל על מכירה של "פאייה וארבעה כרטיסים ב-2,500 יורו". אמיתי.

ואם כבר סאלבו. בשבוע שעבר, אחרי ההגרלה שהכניסה את איביזה לטירוף, הנשיא לא ממש אהב לגלות שבערוץ הקטאלוני, TV3, הציגו את הקבוצה שלו עם לוגו של מועדון לילה מקומי באי. במקום סמל הקבוצה, הופיע אחד עם שני דובדבנים, סאלבו וראש העיר, רפא רואיס, הביעו את מורת רוחם בטוויטר ובסוף גם הגיעה התנצלות.

ובחזרה להכנות לביקור של בארסה. באיביזה גייסו לצורך המשחק את הדי.ג'יי מאנו גונסאלס, שמגדיר את עצמו כאוהד ומבהיר שהקבוצה השנייה שלו היא בארסה. "זה אירוע היסטורי מבחינתי ואני רוצה שאיביזה תנצח", הוא אמר, "די.ג'יי טוב צריך שתהיה לו יצירתיות כמו של מסי. יהיה מדהים אם אחד השחקנים ייתן לי את החולצה שלו".

אז מסי לא יהיה ובאיביזה מפנטזים על ניצחון מהסרטים. "אני אוהד בארסה, אבל לא הפעם", אמר הקשר פפ קבאייה, "אנחנו רואים אותה משחקת כל שבוע ומכירים את הסגנון שלה. לפני חמש שנים שיחקתי מול ריאל מדריד ועכשיו אפגוש את בארסה. אמרתי להורים שלי שעכשיו אני יכול לפרוש".

אפשר רק לדמיין מה יהיה במקרה של סנסציה.

הכתבה מתוך "Barca Story" לחצו לעמוד