"סימאונה האשם המרכזי בכישלון של אתלטיקו"

ביקורת בספרד אחרי ההדחה המביכה מהגביע. המאמן: "יש לי תשוקה להמשיך"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.01.20 - 12:07
תחילת כתבה

"ההופעה הגרועה בעידן צ'ולו סימאונה", "מביך, לא זכור משחק כל כך עני כבר שנים", זעקו הכותרות השונות בעיתוני מדריד יממה לאחר ההדחה המפתיעה של אתלטיקו מדריד - 2:1 לקולטורל לאונסה מהליגה השלישית בשלב 32 האחרונות של הגביע הספרדי. במדריד עדיין מתקשים לעכל את הפדיחה.

מעניין לציין כי אתלטיקו לא הפסידה לקבוצה מהליגה השלישית בגביע המלך מאז 2011, אז הודחה הקבוצה לאלבסטה, המשחק האחרון לפני הגעתו של דייגו סימאונה לוויסנטה קלדרון. בסך הכל זו הפעם הרביעית בלבד שהקולצ'ונרוס חווים השפלה לקבוצה המדורגת שתי ליגות מתחתיה.

"יש לי את אותה תשוקה להמשיך לעבוד כמו ביום שהגעתי. הפנדלים בגמר ליגת האלופות (ההפסד לריאל ב-2016) לא שינה אותי, ולא הולך לשנות אותי", אמר דייגו סימאונה בסיום ההדחה, "יש לי סגל טוב והתוצאות עוד יגיעו. אין לנו זמן לבכות על הדברים, אנחנו חייבים להמשיך לעבוד קשה". על המשחק עצמו אמר סימאונה: "לא היינו מספיק חדים מול השער ובכדורגל כאשר אתה לא כובש, הכל יותר קשה. צריך לכבד את לאונסה שעשתה עבודה נהדרת. אהבתי את המשחק שלהם".

המפלה מגיעה לאחר ההפסד לריאל מדריד בגמר הסופרקופה והפסד נוסף לאייבר שהותיר רושם רע מאוד והגביר את הלחץ בחדר ההלבשה. במארקה הספרדי כבר החלו באיסוף האשמים. בסקר שערך העיתון, הכתירו רוב הגולשים באתר את צ'ולו סימאונה כאשם המרכזי במצב הקבוצה יותר מאשר השחקנים וההנהלה.

ז'ואאו פליקס, ילד הפלא הפורטוגלי, גם אינו חסין לאחר שנבחר לשחקן הכי מאכזב בעונה הבינונית הזאת (השחקן היקר בתולדות אתלטיקו). התשובה המעניינת ביותר היתה כי 77% מהאוהדים לא מאמינים שאדינסון קבאני הוא הפיתרון לבעיות של הקבוצה, למרות הקושי הרב בהתקפה. כזכור, החלוץ של פ.ס.ז' רוצה להגיע לבירה הספרדית אך פערים כספיים בין הקבוצות מעכבים את העסקה.